Etobicoke Swim Club                           2022-05-16 - 11:34 PM
             2022 Top Cup SC - 2022-05-13 to 2022-05-15             
 
 Event 85  Girls 8 & Under 200 SC Meter Medley Relay
====================================================================
    Team                                   Seed     Finals        
====================================================================
  1 Pointe-Claire Sw  'A'               4:10.00    3:40.21  
     1) Gabriella Boily 8             2) Mackenzie Landry-Johnston 8  
     3) Chloe McLean 8                4) Julianna Hillier 7           
                 50.46      1:49.17 (58.71)
      3:40.21 (1:51.04)                    
  2 ESWIM  'A'                          4:00.00    4:09.47  
     1) Summer Zeewari 8              2) Callie Lashley 8             
     3) Elena Stoneburgh Coutinho 8   4) Valencia Pavlovic 8          
                 58.59    2:12.41 (1:13.82)
      3:21.42 (1:09.01)     4:09.47 (48.05)
  3 NEW  'A'                            4:04.18    4:10.83  
     1) Ashton Harris 8               2) Isla J Semple 8              
     3) Jamie Foran 8                 4) Julia Abate-Linklater 8      
               1:03.27    2:15.49 (1:12.22)
      3:25.85 (1:10.36)     4:10.83 (44.98)
  4 Pointe-Claire Sw  'B'               4:10.00    4:16.07  
     1) Florence Paquette 7           2) Stephanie Brennan 8          
     3) Gabriel Forrest 8             4) Sofia Virgini 8              
               1:02.82    2:17.56 (1:14.74)
      3:25.24 (1:07.68)     4:16.07 (50.83)
 -- Pointe-Claire Sw  'C'               4:10.00         DQ  
     1) Sophia Katsoulis 8            2) Lexanna Mumme 7              
     3) Maya Fletcher 8               4) Ireland Rieux 6              
               1:05.76    2:36.71 (1:30.95)
      3:39.06 (1:02.35)        DQ (1:30.21)
 -- ESWIM  'B'                          4:05.06         DQ  
     1) Natalie Keith 8               2) Allegra Sluga 7              
     3) Anika Meldazy 8               4) Charlie Sherwin 8            
               1:05.94    2:39.42 (1:33.48)
        3:30.85 (51.43)          DQ (56.99)
 -- TSC  'A'                            4:15.00         DQ  
     1) Emma F Robson 8               2) Karina Khedmati 8            
     3) Zoe E McKillop 8              4) Raelen T Hall 8              
                 56.93      1:54.51 (57.58)
        2:41.88 (47.37)          DQ (54.86)