Etobicoke Swim Club                           2022-05-16 - 11:34 PM
             2022 Top Cup SC - 2022-05-13 to 2022-05-15             
 
 Event 83  Girls 9 Year Olds 200 SC Meter Medley Relay
====================================================================
    Team                                   Seed     Finals        
====================================================================
  1 TSC  'A'                            3:21.24    3:09.62  
     1) Addison D Thomas 9            2) Alex A Yang 9                
     3) Romy M Levy 9                 4) Elena Matviyenko-Rizopoulo 9 
                 49.10      1:43.80 (54.70)
        2:28.05 (44.25)     3:09.62 (41.57)
  2 ESWIM  'A'                          3:37.03    3:23.78  
     1) Helena Filipovic 9            2) Emma Best 9                  
     3) Alice Boldyrev 9              4) Anastasia Pasic 9            
                 51.99      1:45.37 (53.38)
        2:33.38 (48.01)     3:23.78 (50.40)
  3 Pointe-Claire Sw  'A'               3:50.00    3:31.06  
     1) Hanna Bourbeau 9              2) Emma Nykanorov 9             
     3) Emmanuelle Pomerleau 9        4) Olivia Nepton-Bright 9       
                 51.74      1:45.87 (54.13)
        2:44.88 (59.01)     3:31.06 (46.18)
  4 ESWIM  'B'                          3:54.44    3:32.19  
     1) Charlotte Prangley 9          2) Norah Hanley 9               
     3) Muyan Xu 9                    4) Alice Tian 9                 
                 53.90      1:49.93 (56.03)
        2:48.28 (58.35)     3:32.19 (43.91)
  5 TSC  'B'                            4:06.95    3:42.95  
     1) Mina M Sousa 9                2) Zoey B White 9               
     3) Megan Huang 9                 4) Loah A Levinter 9            
                 54.94      1:54.77 (59.83)
        2:49.13 (54.36)     3:42.95 (53.82)
  6 Pointe-Claire Sw  'B'               3:50.00    4:11.73  
     1) Helena Chen 9                 2) Mikaela Mumme 9              
     3) Sophie Gignac 9               4) Rania Hmiddouch 9            
                 53.29    1:58.66 (1:05.37)
      3:02.86 (1:04.20)   4:11.73 (1:08.87)
  7 TSC  'C'                            4:20.00    4:21.31  
     1) Zoe Pangalos 9                2) Abby C Feilchenfeld 9        
     3) Zoe H Nason 9                 4) Violette Blais 7             
               1:06.56    2:12.88 (1:06.32)
      3:19.38 (1:06.50)   4:21.31 (1:01.93)
 -- ROW  'A'                            4:00.00         DQ  
     1) Victoria Pinto 9              2) Nora Howison 9               
     3) Stella Neable 9               4) Alexandra Gomis Flores 9     
                 55.39      1:55.28 (59.89)
        2:43.45 (48.17)          DQ (47.73)
 -- ESWIM  'E'                          4:10.00         DQ  
     1) Stephanie Boychuk 9           2) Caroline Salisny 8           
     3) Koharu Mitsui 9               4) Ivanka Korniychuk 9          
               1:06.40    2:16.65 (1:10.25)
        3:15.54 (58.89)          DQ (46.72)
 -- ESWIM  'D'                          4:00.00         DQ  
     1) Lola Robinson 9               2) Andreana Ellul 9             
     3) Emma White 9                  4) Leila Connell 9              
                 54.99    2:06.60 (1:11.61)
           DQ (1:56.11)