Etobicoke Swim Club                           2022-05-16 - 11:18 PM
             2022 Top Cup SC - 2022-05-13 to 2022-05-15             
 
 Event 82  Boys 10 Year Olds 200 SC Meter Medley Relay
====================================================================
    Team                                   Seed     Finals        
====================================================================
  1 ROW  'A'                            3:10.00    2:52.00  
     1) Edan Wedderburn 9             2) Ethan Wu 10                  
     3) Chris Rus 10                  4) Nikkolai Turner 9            
                 41.97      1:31.88 (49.91)
        2:15.25 (43.37)     2:52.00 (36.75)
  2 TSC  'A'                            3:09.69    2:55.75  
     1) Ryan A Bruvelaitis 10         2) Arvin Khedmati 10            
     3) Nayuta Fujiwara 10            4) Viraat Thakker 10            
                 41.69      1:34.43 (52.74)
        2:22.73 (48.30)     2:55.75 (33.02)
  3 Pointe-Claire Sw  'A'               2:50.00    2:57.80  
     1) Augustin Sweiha 10            2) Cedar Jarema 10              
     3) Olivier Paquette 10           4) Adriano Ricci 10             
                 44.73      1:38.65 (53.92)
        2:20.03 (41.38)     2:57.80 (37.77)
  4 NSSC  'A'                           3:25.60    3:02.63  
     1) Tony T Zheng 10               2) Lucas S Bi 10                
     3) Georson Gong 10               4) Chenxi Liu 10                
                 38.11      1:31.48 (53.37)
        2:21.69 (50.21)     3:02.63 (40.94)
  5 ESWIM  'A'                          3:26.46    3:04.54  
     1) Harrison Hutchinson 10        2) Caden Oliver 10              
     3) Daniel Liu 10                 4) Benjamin McDermott 10        
                 42.80      1:42.50 (59.70)
        2:29.55 (47.05)     3:04.54 (34.99)
  6 TSC  'B'                            3:46.86    3:21.05  
     1) Julian C Burke 10             2) Paul C Calmettes 10          
     3) Soren J Pommen 10             4) Andrew J McArton 10          
                 46.73      1:40.79 (54.06)
        2:35.07 (54.28)     3:21.05 (45.98)
  7 Aces  'A'                           3:52.25    3:29.84  
     1) Findlay Pearson-Ross 10       2) Noah Meuleman 9              
     3) Drew Currah 9                 4) Andrew Rogers 10             
               1:00.31      1:52.49 (52.18)
        2:46.56 (54.07)     3:29.84 (43.28)
  8 TSC  'C'                            4:00.00    4:09.91  
     1) Ben A Camps 10                2) Orin T McCormack 10          
     3) Nathan K Chau 10              4) Izzi L Eisen 10              
                 54.62    1:57.45 (1:02.83)
      3:15.48 (1:18.03)     4:09.91 (54.43)
 -- Pointe-Claire Sw  'B'               3:40.00         NS  
     1) Philippe Charles Nikitin 10   2) Rylan Patrick De Lisi 9      
     3) Gavin Cui 10                  4) Nicolas Pan 10