Etobicoke Swim Club                           2022-05-16 - 11:18 PM
             2022 Top Cup SC - 2022-05-13 to 2022-05-15             
 
 Event 81  Girls 10 Year Olds 200 SC Meter Medley Relay
====================================================================
    Team                                   Seed     Finals        
====================================================================
  1 Pointe-Claire Sw  'A'               2:40.00    2:33.10  
     1) Alexandra Lapointe 10         2) Bianca Baccus 10             
     3) Brenda Fang 10                4) Zoe Chen 10                  
                 39.83      1:20.01 (40.18)
        1:55.96 (35.95)     2:33.10 (37.14)
  2 ESWIM  'A'                          3:02.24    2:42.38  
     1) Adriana Huska 10              2) Emily Lee 10                 
     3) Casey Mercuri 10              4) Julia Mazur 10               
                 45.14      1:28.10 (42.96)
        2:08.92 (40.82)     2:42.38 (33.46)
  3 MSSAC  'A'                          2:56.45    2:44.96  
     1) Sarah Yang 10                 2) Amy Nguyen 10                
     3) Niki Petrov 10                4) Mila Moscattini 10           
                 42.84      1:26.35 (43.51)
        2:07.89 (41.54)     2:44.96 (37.07)
  4 TSC  'A'                            3:02.71    2:55.21  
     1) Ali Leung 10                  2) Esli Y Herrington 10         
     3) Penny J Gundy 10              4) Kathryn R Sinclair 10        
                 47.11      1:35.49 (48.38)
        2:18.01 (42.52)     2:55.21 (37.20)
  5 Pointe-Claire Sw  'B'               3:00.00    2:56.71  
     1) Nivia Herron 10               2) Emmanuella Cieplik 10        
     3) Mia Mei Ly 10                 4) Savannah Brennan 10          
                 44.51      1:37.68 (53.17)
        2:22.18 (44.50)     2:56.71 (34.53)
  6 TSC  'B'                            3:13.16    3:05.85  
     1) Petra L Goddard 10            2) Isla M Sitter 10             
     3) Erica W Law 10                4) Siena S Franzoi 10           
                 46.15      1:37.59 (51.44)
        2:26.75 (49.16)     3:05.85 (39.10)
  7 TSC  'C'                            3:18.95    3:15.72  
     1) Maggie C McKinstry 10         2) Sidney E Forst 10            
     3) Rachel T Chiu 10              4) Quinn E Fagerstroem 10       
                 51.41      1:45.06 (53.65)
        2:35.55 (50.49)     3:15.72 (40.17)
  8 Pointe-Claire Sw  'C'               3:40.00    3:16.59  
     1) Valentina Martinez 10         2) Jasmine Robinson 10          
     3) Madeline Van Sickle 10        4) Ariel Deyirmendjian 10       
                 45.16      1:41.83 (56.67)
        2:36.63 (54.80)     3:16.59 (39.96)
  9 TSC  'D'                            3:26.43    3:23.01  
     1) Addy H Brady 10               2) Astrid S Ireland 10          
     3) Ava E Stok 10                 4) Ava D'Alessandro 10          
                 49.23      1:43.92 (54.69)
        2:41.28 (57.36)     3:23.01 (41.73)
 10 TSC  'E'                            3:41.38    3:29.90  
     1) Kaitlyn Mildenberger 10       2) Kristina V Beaton 10         
     3) Sigrid L Koschmider 10        4) Melissa Bernhardt-Walther 10 
                 49.98      1:47.69 (57.71)
        2:45.50 (57.81)     3:29.90 (44.40)
 11 ESWIM  'B'                          3:36.33    3:36.74  
     1) Sarah Rogers 10               2) Janvi Chhabra 10             
     3) Lauren Hazelton 10            4) Julia Nelson 10              
                 49.50                     
            2:48.55 ( )     3:36.74 (48.19)
 12 Pointe-Claire Sw  'D'               3:40.00    3:51.42  
     1) Elizabeth Daoust 10           2) Aoife Weiss 10               
     3) Cadence Lenet 10              4) Ella Virgini 10              
                 55.56    2:01.64 (1:06.08)
      3:20.48 (1:18.84)     3:51.42 (30.94)
 13 TSC  'F'                            3:50.00    3:58.61  
     1) Lexie A Nicholson 10          2) Aria W Ashat 10              
     3) Quinn A Furlong 10            4) Emilia Z Silver 10           
                 50.05    1:55.22 (1:05.17)
      3:10.51 (1:15.29)     3:58.61 (48.10)
 -- ESWIM  'C'                          3:55.13         DQ  
     1) Anastasia Masnyk 10           2) Sienna Salt 10               
     3) Emma Grant 10                 4) Elia Ottavino 10             
            3:17.97 ( )          DQ (42.91)
 -- COBRA  'A'                          3:25.04         DQ  
     1) Regina L Arthur 10            2) Sydney E King 10             
     3) Ziva H Alexander 10           4) Abbigail C Colp 10           
                 46.44      1:44.82 (58.38)
        2:23.26 (38.44)          DQ (47.84)