Etobicoke Swim Club                           2022-05-16 - 11:34 PM
             2022 Top Cup SC - 2022-05-13 to 2022-05-15             
 
 Event 80  Boys 8 & Under 50 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Elijah Gong             8 NSSC                44.15      41.32  
  2 Alexander Sergerie      8 Pointe-Claire Sw    44.47      45.20  
  3 Levi Du Preez           8 Pointe-Claire Sw    51.13      46.67  
  4 Parker Chau             8 MSSAC               51.45      46.82  
  5 Finn Oxby               8 ROW                 47.43      50.94  
  6 PJ Ciafaloni            8 ESWIM               54.31      51.67  
  7 Liam Senik              8 Pointe-Claire Sw    58.03      53.53  
  8 George Nicholson-Jodo   8 Pointe-Claire Sw  1:04.33      53.54  
  9 Chase Best              7 ESWIM             1:03.53      54.30  
 10 Jack R Butler           7 BTSC              1:10.15      55.00  
 11 Asher M Pavan           8 TSC               1:00.09      55.02  
 12 Noah S Zenlea           8 TSC               1:04.59      56.10  
 13 Andres Martinez         8 ESWIM             1:04.91      56.91  
 14 Nikan Kakavand          8 Pointe-Claire Sw  1:01.19      57.12  
 15 Linden D Blake          8 TSC               1:03.69      57.66  
 16 Ethan Zawarynski        8 ESWIM             1:10.38      58.07  
 17 Kieran F Ashat          8 TSC                 59.69    1:00.70  
 18 Ashvik Agrawal          8 Pointe-Claire Sw  1:11.45    1:00.98  
 19 Finn J Harrison         8 BTSC              1:04.66    1:01.09  
 20 Dallas Herron           8 Pointe-Claire Sw  1:02.39    1:01.14  
 21 Flynn Jarema            7 Pointe-Claire Sw  1:15.00    1:02.12  
 22 Samuel Howison          7 ROW               1:04.16    1:03.18  
 23 Carson MacLean          7 Pointe-Claire Sw  1:04.53    1:03.41  
 24 Cole H Zenlea           6 TSC               1:04.07    1:03.85  
 25 Conrad Bernardo         8 NEW               1:14.26    1:03.88  
 26 Luca D Bay              8 TSC               1:11.17    1:04.27  
 27 Holden G Campbell       8 TSC               1:13.20    1:06.47  
 28 Aengus McMichael        7 Pointe-Claire Sw  1:15.23    1:08.54  
 29 Aodhfin Forrest         6 Pointe-Claire Sw  1:16.07    1:08.83  
 30 Jurian Ibrahim          8 Pointe-Claire Sw  1:45.00    1:15.77  
 -- Jase Foran              7 NEW                    NT     X44.07  
 -- Rowan Hill              8 NEW                    NT     X56.68  
 -- Liam Xia                8 NEW                    NT     X59.55  
 -- Duggan Y Ling           8 TSC               1:03.84         NS  
 -- Liam Quan               8 Pointe-Claire Sw  1:05.97         NS  
 -- Damian Xhangolli        7 ESWIM               49.98         NS  
 -- Tommy Cheng             8 ESWIM             1:10.74         NS