Etobicoke Swim Club                           2022-05-16 - 11:34 PM
             2022 Top Cup SC - 2022-05-13 to 2022-05-15             
 
 Event 77  Girls 9 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Summer C Cheng          9 MAC                 36.56      34.18  
  2 Romy M Levy             9 TSC                 35.61      35.38  
  3 Abigail Young           9 MSSAC               37.35      36.17  
  4 Wendy Tai               9 MSSAC               37.58      37.47  
  5 Alice Boldyrev          9 ESWIM               41.74      38.51  
  6 Alex A Yang             9 TSC                 41.51      40.79  
  7 Emma Nykanorov          9 Pointe-Claire Sw    41.78      40.87  
  8 Megan Huang             9 TSC                 45.59      42.42  
  9 Erica Ardeleanu         9 MASC-ON             40.58      42.54  
 10 Emma Best               9 ESWIM               49.75      42.79  
 11 Addison D Thomas        9 TSC                 42.99      43.18  
 12 Helena Filipovic        9 ESWIM               45.90      43.51  
 13 Elena Matviyenko-Rizo   9 TSC                 44.84      44.15  
 14 Sadie Fischer           9 NEW                 46.20      44.40  
 15 Ivanka Korniychuk       9 ESWIM             1:00.22      45.47  
 16 Stella Neable           9 ROW                 50.82      45.50  
 17 Emma White              9 ESWIM               46.78      45.70  
 18 Lola Robinson           9 ESWIM               57.03      45.81  
 19 Olivia R Chua           9 COBRA               47.33      45.84  
 20 Lacey T Kalverda        9 COBRA               46.45      46.12  
 21 Sophia I Krikunez       9 NEW                 50.59      46.87  
 22 Lila E Martin           9 BTSC                46.65      46.93  
 23 Zoe H Nason             9 TSC                 55.00      47.03  
 24 Olivia Nepton-Bright    9 Pointe-Claire Sw    50.92      47.40  
 25 Alexandra Gomis Flore   9 ROW                 57.68      47.50  
 26 Alice Tian              9 ESWIM               49.31      47.84  
 27 Muyan Xu                9 ESWIM               51.10      48.11  
 28 Emmanuelle Pomerleau    9 Pointe-Claire Sw    51.38      48.28  
 29 Charlotte Prangley      9 ESWIM               58.87      48.41  
 30 Koharu Mitsui           9 ESWIM               54.43      48.70  
 31 Brynn E Oatway          9 BTSC              1:01.02      49.11  
 32 Leila Connell           9 ESWIM             1:00.40      49.35  
 33 Norah Hanley            9 ESWIM               50.20      49.43  
 34 Anastasia Pasic         9 ESWIM               49.09      49.44  
 35 Helena Chen             9 Pointe-Claire Sw    50.63      49.67  
 36 Mina M Sousa            9 TSC                 52.58      50.13  
 37 Monica Richard          9 Pointe-Claire Sw    51.55      50.74  
 38 Zoey B White            9 TSC                 53.51      50.90  
 39 Hana Ligata             9 COBRA               54.94      51.09  
 40 Caitlin Londono         9 ESWIM             1:10.63      51.44  
 41 Abigail Fischer         9 ROW                 53.10      51.63  
 42 Loah A Levinter         9 TSC                 58.64      52.64  
 43 Peighton H Kennedy      9 BTSC                49.63      53.14  
 44 Melissa Lu              9 Pointe-Claire Sw    51.56      55.47  
 45 Victoria Pinto          9 ROW                 55.63      56.38  
 46 Stephanie Boychuk       9 ESWIM             1:07.44      57.27  
 47 Abby C Feilchenfeld     9 TSC               1:05.00      57.70  
 48 Candice Li              9 NSSC              1:00.09      58.35  
 49 Zoe Pangalos            9 TSC               1:05.00      59.63  
 50 Andreana Ellul          9 ESWIM               58.41    1:02.36  
 51 Neve Blakley            9 ESWIM             1:00.23    1:06.71  
 -- Hannah Black            9 NEW                    NT     X58.66  
 -- Mikaela Mumme           9 Pointe-Claire Sw    54.86         DQ  
 -- Rania Hmiddouch         9 Pointe-Claire Sw  1:06.78         DQ  
 -- Nora Howison            9 ROW                 52.34         DQ  
 -- Ayva K Baring           9 COBRA               57.19         NS  
 -- Malgorzata Undak        9 ESWIM               57.79         NS  
 -- Abigail Cholewa         9 NEW                 55.27         NS  
 -- Gloria Bilgen           9 NEW                    NT        XNS  
 -- Naila Suleiman          9 ESWIM               54.87         NS  
 -- Elizabeth Le            9 ESWIM               57.66         NS  
 -- Michaela A Spinks       9 TSC                 58.14         NS  
 -- Alessa D Darby          9 BTSC              1:17.83         NS  
 -- Leah R Martin           9 BTSC                56.96         NS  
 -- Roshni K Grover         9 BTSC              1:00.00         NS  
 -- Emma Lamontagne         9 Pointe-Claire Sw    53.85         NS  
 -- Liliana Slough          9 ROW               1:00.79         NS  
 -- Sydney Huber            9 ROW                 54.78         NS