Etobicoke Swim Club                           2022-05-16 - 11:18 PM
             2022 Top Cup SC - 2022-05-13 to 2022-05-15             
 
 Event 63  Girls 10 Year Olds 200 SC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Bianca Baccus          10 Pointe-Claire Sw  3:12.69    3:07.25  
                 42.66      1:30.51 (47.85)
        2:19.15 (48.64)     3:07.25 (48.10)
  2 Emily Lee              10 ESWIM             3:32.36    3:20.96  
                 45.68      1:37.21 (51.53)
        2:29.89 (52.68)     3:20.96 (51.07)
  3 Brenda Fang            10 Pointe-Claire Sw  4:20.74    3:22.80  
                 46.89      1:39.50 (52.61)
        2:32.04 (52.54)     3:22.80 (50.76)
  4 Amy Nguyen             10 MSSAC             3:31.50    3:31.02  
                 47.17      1:42.78 (55.61)
        2:38.38 (55.60)     3:31.02 (52.64)
  5 Niki Petrov            10 MSSAC             3:53.41    3:31.18  
                 46.83      1:40.51 (53.68)
        2:36.93 (56.42)     3:31.18 (54.25)
  6 Nivia Herron           10 Pointe-Claire Sw  3:30.90    3:34.63  
                 49.34      1:44.05 (54.71)
        2:39.50 (55.45)     3:34.63 (55.13)
  7 Olivia Chin            10 MAC               3:50.00    3:43.73  
                 52.56      1:49.39 (56.83)
        2:48.29 (58.90)     3:43.73 (55.44)
  8 Zoe Chen               10 Pointe-Claire Sw  3:47.81    3:46.33  
                 49.81      1:48.57 (58.76)
      2:48.60 (1:00.03)     3:46.33 (57.73)
  9 Emmanuella Cieplik     10 Pointe-Claire Sw  3:45.18    3:48.25  
                 51.58      1:50.24 (58.66)
        2:49.58 (59.34)     3:48.25 (58.67)
 10 Rachel T Chiu          10 TSC               4:30.00    3:59.65  
                 56.18    1:57.63 (1:01.45)
      2:59.56 (1:01.93)   3:59.65 (1:00.09)
 11 Jasmine Robinson       10 Pointe-Claire Sw  4:00.00    4:00.71  
                 54.78    1:57.14 (1:02.36)
      2:59.07 (1:01.93)   4:00.71 (1:01.64)
 12 Sidney E Forst         10 TSC               4:30.00    4:03.83  
                 56.99    1:59.89 (1:02.90)
      3:03.01 (1:03.12)   4:03.83 (1:00.82)
 13 Emma K Vaughan         10 BTSC              3:56.78    4:10.82  
                 56.94    2:02.92 (1:05.98)
      3:10.02 (1:07.10)   4:10.82 (1:00.80)
 14 Aoife Weiss            10 Pointe-Claire Sw  5:58.00    4:38.20  
               1:03.57    2:16.20 (1:12.63)
      3:28.04 (1:11.84)   4:38.20 (1:10.16)
 15 Emma Grant             10 ESWIM             5:33.81    4:48.62  
               1:08.55    2:21.43 (1:12.88)
      3:35.09 (1:13.66)   4:48.62 (1:13.53)
 16 Sarah Rogers           10 ESWIM             4:56.77    4:53.19  
               1:05.06    2:21.60 (1:16.54)
      3:35.88 (1:14.28)   4:53.19 (1:17.31)
 -- Mia Mei Ly             10 Pointe-Claire Sw  3:50.00         DQ  
 -- Julia Nelson           10 ESWIM             4:45.06         DQ  
 -- Leslie Levac           10 Aces              4:30.00         DQ  
 -- Maggie C McKinstry     10 TSC               4:30.00         DQ  
 -- Asha Jayaraman         10 ESWIM             5:12.24         NS  
 -- Paige Foy              10 Pointe-Claire Sw  3:36.78         NS