Etobicoke Swim Club                           2022-05-16 - 11:34 PM
             2022 Top Cup SC - 2022-05-13 to 2022-05-15             
 
 Event 61  Girls 8 & Under 100 SC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Clarice E Scott         8 MAC               1:45.16    1:35.40  
                 46.53      1:35.40 (48.87)
  2 Zoe E McKillop          8 TSC               1:50.00    1:42.36  
                 49.52      1:42.36 (52.84)
  3 Gabriella Boily         8 Pointe-Claire Sw  1:58.54    1:47.72  
                 51.67      1:47.72 (56.05)
  4 Anika Meldazy           8 ESWIM             1:56.78    1:48.03  
                 49.23      1:48.03 (58.80)
  5 Sophie Dunn             8 MIS               2:00.00    1:49.25  
                 52.14      1:49.25 (57.11)
  6 Julianna Hillier        7 Pointe-Claire Sw  2:00.44    1:50.37  
                 52.69      1:50.37 (57.68)
  7 Elena Stoneburgh Cout   8 ESWIM             1:59.75    1:51.30  
                 54.10      1:51.30 (57.20)
  8 Karina Khedmati         8 TSC               1:58.32    1:52.60  
                 55.48      1:52.60 (57.12)
  9 Julia Abate-Linklater   8 NEW               2:01.34    1:56.24  
                 55.61    1:56.24 (1:00.63)
 10 Sofia Virgini           8 Pointe-Claire Sw  2:20.00    1:59.17  
                 56.44    1:59.17 (1:02.73)
 11 Valencia Pavlovic       8 ESWIM             1:55.34    1:59.74  
 12 Devyn Brautigam         8 NEW               2:20.00    2:02.10  
                 58.57    2:02.10 (1:03.53)
 13 Summer Zeewari          8 ESWIM             2:02.34    2:03.77  
                 59.14    2:03.77 (1:04.63)
 14 Callie Lashley          8 ESWIM             2:13.41    2:08.88  
               1:02.06    2:08.88 (1:06.82)
 15 Raelen T Hall           8 TSC               2:30.00    2:11.81  
               1:00.61    2:11.81 (1:11.20)
 16 Ashton Harris           8 NEW               2:24.37    2:12.40  
               1:02.72    2:12.40 (1:09.68)
 17 Stephanie Brennan       8 Pointe-Claire Sw  2:05.00    2:14.47  
 18 Natalie Keith           8 ESWIM             2:00.12    2:19.45  
               1:03.90    2:19.45 (1:15.55)
 19 Caroline Salisny        8 ESWIM             1:59.07    2:19.99  
               1:05.00    2:19.99 (1:14.99)
 20 Charlie Sherwin         8 ESWIM             2:00.12    2:22.83  
               1:12.40    2:22.83 (1:10.43)
 21 Allegra Sluga           7 ESWIM             2:02.34    2:33.87  
               1:12.92    2:33.87 (1:20.95)
 -- Alexia Ni               7 NSSC              2:19.99   X2:12.57  
               1:04.20    2:12.57 (1:08.37)
 -- Charlotte Tod           7 NEW                    NT        XDQ  
 -- Soraya Hmiddouch        8 Pointe-Claire Sw  2:23.37         DQ  
 -- Sophia Katsoulis        8 Pointe-Claire Sw  2:30.00         DQ  
 -- Gabriel Forrest         8 Pointe-Claire Sw  2:15.00         DQ  
 -- Isla J Semple           8 NEW               2:30.00         DQ  
 -- Jamie Foran             8 NEW               2:00.32         DQ  
 -- Charlotte Chaters       8 ESWIM             2:04.12         DQ  
 -- Sunnia S Chang          8 NSSC              2:18.09        XDQ  
 -- Audrey Y Xu             8 NSSC              2:20.49        XDQ  
 -- Ayna Mrakovic           8 ESWIM             1:59.02         NS  
 -- Emerson Fraites         8 NEW                    NT        XNS  
 -- Kaylin G Haugh          8 BTSC              2:30.00         NS  
 -- Victoria Barbieri       7 ESWIM             2:03.45         NS  
 -- Lucy Wilhelm            8 ROW               2:22.85         NS  
 -- Lenna Barbieri          8 ESWIM             2:02.34         NS