Etobicoke Swim Club                           2022-05-16 - 11:18 PM
             2022 Top Cup SC - 2022-05-13 to 2022-05-15             
 
 Event 54  Boys 9 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 George Diomis           9 MSSAC               51.27      49.50  
  2 Caleb Semeniuk          9 NEW                 55.65      51.20  
  3 Max L Zhuge             9 MAC               1:06.95      51.76  
  4 Evan E Li               9 NSSC              1:00.43      53.95  
  5 Noah Meuleman           9 Aces                56.94      54.64  
  6 Malcolm Hillier         9 Pointe-Claire Sw    55.13      57.63  
  7 Kendrick C Wong         9 TSC               1:01.77      58.76  
  8 Danny Konys             9 TSC               1:00.95      59.24  
  9 Drew Currah             9 Aces              1:00.52      59.94  
 10 Cole Kelly              9 NEW               1:18.65    1:01.86  
 11 Micah R Wenger          9 TSC               1:15.00    1:02.95  
 12 Liam A Quinn            9 TSC                 59.08    1:03.11  
 13 Alan O Xiang            9 NSSC                58.99    1:03.54  
 14 Rylan Patrick De Lisi   9 Pointe-Claire Sw  1:09.95    1:03.73  
 15 Cameron Yao             9 NEW               1:07.55    1:08.04  
 16 Gurdit S Litt           9 COBRA             1:07.36    1:08.92  
 17 Khaleel A Raghunath     9 COBRA             1:10.51    1:09.28  
 18 William D Rupay         9 BTSC              1:10.00    1:12.00  
 -- Thomas Parkinson        9 ROW               1:16.63         DQ  
 -- Max P Zenlea            9 TSC               1:15.00         DQ  
 -- Myron Yavna             9 MSSAC             1:00.44         DQ  
 -- Zachary Lagerweij       9 NEW               1:32.94         DQ  
 -- Teddy Rogers            9 Aces              1:21.53         DQ  
 -- Emile Alawi             9 NEW                    NT        XDQ  
 -- Thomas Fletcher         9 ROW               1:30.00         DQ  
 -- Max Yang                9 NSSC              1:13.60         DQ  
 -- Nathan D Orava          9 BTSC              1:16.96         NS  
 -- Aiden Scott             9 NEW               1:06.03         NS  
 -- Henry J Zolis           9 TSC               1:15.00         NS