Etobicoke Swim Club                           2022-05-16 - 11:18 PM
             2022 Top Cup SC - 2022-05-13 to 2022-05-15             
 
 Event 52  Boys 10 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Philip Liu             10 MASC-ON             48.05      46.11  
  2 Fred N Cai             10 COBRA               49.74      46.78  
  3 Ethan Wu               10 ROW                 54.52      48.07  
  4 Arvin Khedmati         10 TSC                 54.53      50.94  
  5 Camden J Usher         10 BTSC              1:01.16      53.25  
  6 Gavin Sangha           10 MSSAC               56.54      53.55  
  7 Tony T Zheng           10 NSSC                58.13      54.13  
  8 Paul C Calmettes       10 TSC                 55.08      54.29  
  9 Viraat Thakker         10 TSC                 55.00      54.72  
 10 Cedar Jarema           10 Pointe-Claire Sw    55.00      54.84  
 11 Gavin Cui              10 Pointe-Claire Sw    55.73      55.48  
 12 Georson Gong           10 NSSC              1:00.76      56.04  
 13 Ryan A Bruvelaitis     10 TSC               1:00.00      56.35  
 14 Dario Narimani         10 MSSAC               59.43      56.90  
 15 Andrew J McArton       10 TSC               1:10.00      57.32  
 16 Vincent Wang           10 NSSC              1:01.49      58.45  
 17 Chenxi Liu             10 NSSC              1:05.41      58.58  
 18 Soren J Pommen         10 TSC               1:05.42    1:00.18  
 19 Ethan Ho               10 MSSAC             1:01.84    1:00.47  
 20 Campbell McArthur      10 NEW                 59.30    1:01.72  
 21 Orin T McCormack       10 TSC               1:05.00    1:02.69  
 22 Ivan Wang              10 NSSC              1:00.59    1:04.09  
 23 Nathan K Chau          10 TSC               1:13.84    1:05.33  
 24 Nicolas Pan            10 Pointe-Claire Sw  1:03.98    1:05.44  
 25 Izzi L Eisen           10 TSC               1:30.00    1:14.93  
 -- Karan Patel            10 NEW                    NT   X1:06.52  
 -- Bronson Weber          10 WCW               1:15.99         DQ  
 -- Rhys Watson            10 NEW               1:21.35         DQ  
 -- Tate A DeVroom         10 BTSC              1:05.00         DQ  
 -- Brian Mao              10 NSSC              1:00.59         DQ  
 -- Julian C Burke         10 TSC               1:02.01         DQ  
 -- Ben A Camps            10 TSC               1:20.00         DQ  
 -- Lui J Dozzi            10 BTSC              1:10.00         NS  
 -- Karl Krokker           10 ESWIM             1:06.23         NS