Etobicoke Swim Club                           2022-05-16 - 11:34 PM
             2022 Top Cup SC - 2022-05-13 to 2022-05-15             
 
 Event 49  Girls 8 & Under 200 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Clarice E Scott         8 MAC               3:14.91    3:08.89  
                 42.63      1:32.20 (49.57)
        2:21.81 (49.61)     3:08.89 (47.08)
  2 Zoe E McKillop          8 TSC               3:43.42    3:17.29  
                 46.25      1:37.41 (51.16)
        2:29.61 (52.20)     3:17.29 (47.68)
  3 Jamie Foran             8 NEW               3:40.00    3:35.50  
                 46.93                     
            2:40.93 ( )     3:35.50 (54.57)
  4 Valencia Pavlovic       8 ESWIM             3:58.34    3:41.96  
                 47.85                     
            3:41.96 ( )         3:41.96 ( )
  5 Karina Khedmati         8 TSC               4:00.00    3:42.62  
                 51.25      1:47.62 (56.37)
      2:48.42 (1:00.80)     3:42.62 (54.20)
  6 Elena Stoneburgh Cout   8 ESWIM             3:48.76    3:48.98  
                 50.68    1:50.90 (1:00.22)
        2:46.11 (55.21)   3:48.98 (1:02.87)
  7 Julia Abate-Linklater   8 NEW               3:40.00    3:58.96  
                 49.68    1:50.93 (1:01.25)
      2:57.36 (1:06.43)   3:58.96 (1:01.60)
  8 Anika Meldazy           8 ESWIM             4:02.32    4:03.62  
                 49.85    1:53.21 (1:03.36)
      3:00.94 (1:07.73)   4:03.62 (1:02.68)
  9 Natalie Keith           8 ESWIM             4:10.34    4:07.64  
                 54.13    1:58.31 (1:04.18)
      3:04.05 (1:05.74)   4:07.64 (1:03.59)
 10 Charlie Sherwin         8 ESWIM             4:03.45    4:10.24  
                 56.45    2:04.44 (1:07.99)
      3:04.90 (1:00.46)   4:10.24 (1:05.34)
 11 Summer Zeewari          8 ESWIM             4:08.34    4:15.16  
                 54.76    2:01.82 (1:07.06)
      3:10.69 (1:08.87)   4:15.16 (1:04.47)
 12 Callie Lashley          8 ESWIM             3:56.78    4:24.80  
               1:00.55    2:08.72 (1:08.17)
      3:19.25 (1:10.53)   4:24.80 (1:05.55)
 13 Caroline Salisny        8 ESWIM             4:05.34    4:46.64  
                 55.88    2:10.68 (1:14.80)
      3:28.05 (1:17.37)   4:46.64 (1:18.59)
 14 Allegra Sluga           7 ESWIM             4:14.56    4:47.95  
               1:05.79    2:15.61 (1:09.82)
      3:31.49 (1:15.88)   4:47.95 (1:16.46)
 15 Charlotte Chaters       8 ESWIM             4:10.34    5:08.48  
               1:07.67    2:28.21 (1:20.54)
      3:48.70 (1:20.49)   5:08.48 (1:19.78)
 -- Ayna Mrakovic           8 ESWIM             4:10.00         NS  
 -- Lenna Barbieri          8 ESWIM             4:20.32         NS  
 -- Victoria Barbieri       7 ESWIM             4:20.34         NS