Etobicoke Swim Club                            2019-01-13 - 1:47 PM
              2019 AB Meet - 2019-01-11 to 2019-01-13               
 
 Event 187  Girls 11 Year Olds 200 SC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Shojaei, Mehra         11 TSC                    NT    3:17.61  
                 45.57      1:35.73 (50.16)
        2:27.23 (51.50)     3:17.61 (50.38)
  2 MacKenzie, Quinn       11 BTSC              3:25.62    3:22.71  
                 46.51                     
            2:31.62 ( )     3:22.71 (51.09)
  3 Gillespie, Shea        11 BTSC              3:15.98    3:28.52  
                                1:42.88 ( )
      3:28.52 (1:45.64)                    
  4 Lampitt, Annabeth      11 COBRA             3:25.60    3:29.24  
                 46.16      1:38.14 (51.98)
        2:33.89 (55.75)     3:29.24 (55.35)
  5 Le Heup, Josephine     11 TSC               4:00.00    3:33.40  
                                1:45.67 ( )
      3:33.40 (1:47.73)                    
  6 Gajri, Mehek           11 COBRA             3:40.88    3:39.82  
                 51.83      1:47.53 (55.70)
        2:45.07 (57.54)     3:39.82 (54.75)
  7 Audoin, Angeline       11 TSC               3:49.10    3:40.86  
                 50.13      1:46.77 (56.64)
        2:44.99 (58.22)     3:40.86 (55.87)
  8 Rishor, Julia          11 TSC               3:45.00    3:41.60  
                 50.78      1:49.66 (58.88)
        2:48.01 (58.35)     3:41.60 (53.59)
  9 Serré, Rhys            11 BTSC              3:34.34    3:44.06  
                 50.89      1:48.10 (57.21)
      2:48.23 (1:00.13)     3:44.06 (55.83)
 10 Hudson, Beatrice       11 TSC               3:40.05    3:45.53  
                 55.01      1:52.51 (57.50)
        2:50.54 (58.03)     3:45.53 (54.99)
 11 Roberts, Zara          11 TSC               3:42.93    3:48.33  
                 53.63      1:51.86 (58.23)
      2:52.46 (1:00.60)     3:48.33 (55.87)
 12 Arseneau, Rebekah      11 TSC               4:15.00    3:50.03  
                 56.67      1:52.93 (56.26)
        2:52.81 (59.88)     3:50.03 (57.22)
 13 Sookhai, Madi          11 BTSC              3:30.00    3:53.91  
                 55.76      1:55.53 (59.77)
      3:53.91 (1:58.38)                    
 -- Baker, Eve             11 TSC                    NT         DQ  
 -- Gandhi, Maya           11 TSC               3:18.09         DQ  
                 44.23      1:32.61 (48.38)
        2:21.72 (49.11)          DQ (48.74)
 -- Dhillon, Tanisha       11 COBRA             3:30.88         DQ  
                 50.63         DQ (2:48.38)
 -- Farlinger, Ava         11 TSC               3:40.94         DQ  
                 54.49                     
            2:53.71 ( )          DQ (54.37)
 -- Vroom, Taira           11 STARS             3:52.52         DQ  
                 51.46      1:45.42 (53.96)
           DQ (1:48.79)                    
 
 Event 187  Girls 12 Year Olds 200 SC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Makela, Lara           12 SLSC              3:16.33    2:59.15  
                 42.89      1:28.35 (45.46)
        2:14.41 (46.06)     2:59.15 (44.74)
  2 Schulte-Hostedde, Ivy  12 SLSC              3:08.85    3:05.89  
                 44.22      1:32.58 (48.36)
        2:20.10 (47.52)     3:05.89 (45.79)
  3 Kopilovic, Sara        12 RAMAC-ON          3:16.12    3:10.06  
                 45.12      1:34.29 (49.17)
        2:23.65 (49.36)     3:10.06 (46.41)
  4 Srivastava, Sristi     12 STARS             3:17.15    3:10.96  
                 45.24      1:34.22 (48.98)
        2:23.99 (49.77)     3:10.96 (46.97)
  5 Renihan-McKechnie, Sa  12 TSC               3:10.04    3:17.92  
                 47.36      1:38.21 (50.85)
        2:29.44 (51.23)     3:17.92 (48.48)
  6 Mussie, Abigail        12 TSC                    NT    3:18.80  
                 49.13                     
            2:31.55 ( )     3:18.80 (47.25)
  7 Bulajic, Lara          12 TSC                    NT    3:21.03  
                 45.88      1:37.40 (51.52)
        2:30.73 (53.33)     3:21.03 (50.30)
  8 Krivak, Alice          12 ESWIM             3:22.32    3:23.67  
                 47.73      1:39.29 (51.56)
        2:32.91 (53.62)     3:23.67 (50.76)
  9 Davidson, Coral        12 TSC               3:29.34    3:27.81  
                 48.89      1:43.31 (54.42)
        2:38.10 (54.79)     3:27.81 (49.71)
 10 Marshall, Georgia      12 TSC                    NT    3:29.56  
                 45.10      1:40.77 (55.67)
        2:37.13 (56.36)     3:29.56 (52.43)
 11 Binns, Sarah           12 TSC               3:33.46    3:33.26  
                 50.90      1:46.86 (55.96)
        2:41.75 (54.89)     3:33.26 (51.51)
 12 Seanor, Ashlyn         12 NEW               3:36.01    3:34.35  
                 49.95      1:44.61 (54.66)
        2:40.63 (56.02)     3:34.35 (53.72)
 13 Chandra, Veda          12 NEW               3:44.11    3:35.37  
 14 Stewart, Emily         12 NEW               3:50.00    3:35.42  
                 49.26      1:46.13 (56.87)
        2:43.23 (57.10)     3:35.42 (52.19)
 15 Clubb, Georgia         12 TSC                    NT    3:36.50  
                 47.34      1:43.00 (55.66)
        2:40.64 (57.64)     3:36.50 (55.86)
 16 Law-Gallagher, Nuan    12 TSC               3:14.21    3:38.12  
                 50.62      1:47.05 (56.43)
        2:43.38 (56.33)     3:38.12 (54.74)
 17 Jayaraman, Anjali      12 ESWIM             3:35.95    3:49.70  
                 53.11      1:52.92 (59.81)
      2:53.29 (1:00.37)     3:49.70 (56.41)
 18 Khan, Myla             12 TSC               4:12.70    3:56.55  
                 56.52    1:57.44 (1:00.92)
      3:00.18 (1:02.74)     3:56.55 (56.37)