Etobicoke Swim Club                            2019-01-13 - 1:22 PM
              2019 AB Meet - 2019-01-11 to 2019-01-13               
 
 Event 182  Boys 11 Year Olds 200 SC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Gill, Herjup           11 COBRA             4:08.34    3:41.40  
                 51.58      1:47.38 (55.80)
        2:44.27 (56.89)     3:41.40 (57.13)
  2 Gupta, Aadit           11 STARS             3:51.25    3:46.48  
                 51.22      1:49.82 (58.60)
        2:48.76 (58.94)     3:46.48 (57.72)
  3 Nache, Edward          11 ROW               3:50.67    3:50.14  
                 54.34      1:53.45 (59.11)
      2:53.68 (1:00.23)     3:50.14 (56.46)
  4 Stas, Shan             11 ROW               4:10.89    3:51.69  
                 54.23      1:52.66 (58.43)
        2:52.34 (59.68)     3:51.69 (59.35)
  5 Park, Jayden           11 ROW               3:59.52    3:54.42  
                 53.56    1:53.92 (1:00.36)
      2:53.97 (1:00.05)   3:54.42 (1:00.45)
  6 Senechal, Reed         11 BTSC              4:05.00    4:09.21  
                 56.91    2:01.88 (1:04.97)
      3:06.70 (1:04.82)   4:09.21 (1:02.51)
  7 Sanchez, Jesse         11 NEW               4:15.00    4:09.85  
               1:00.39    2:03.55 (1:03.16)
      3:08.32 (1:04.77)   4:09.85 (1:01.53)
  8 McDowell, Harry        11 NEW               4:25.00    4:14.31  
                 56.98    2:02.42 (1:05.44)
      3:09.43 (1:07.01)   4:14.31 (1:04.88)
 
 Event 182  Boys 12 Year Olds 200 SC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Rito, Benjamin         12 ROW               3:46.30    3:25.87  
                 47.74      1:40.31 (52.57)
        2:33.68 (53.37)     3:25.87 (52.19)
  2 Schultz, Spencer       12 RAMAC-ON          3:30.85    3:25.91  
                 46.85      1:40.69 (53.84)
        2:35.14 (54.45)     3:25.91 (50.77)
  3 Arias, Nickolas        12 ROW               3:46.75    3:42.17  
                 51.20      1:47.41 (56.21)
        2:45.38 (57.97)     3:42.17 (56.79)
  4 Nakamachi-Rozwadowsk,  12 TSC               3:47.52    3:46.23  
                 52.45      1:50.30 (57.85)
        2:49.44 (59.14)     3:46.23 (56.79)
  5 Krkljes, Pavle         12 Blue Waves-ON     3:56.05    3:51.28  
                 52.04    1:53.00 (1:00.96)
      2:53.61 (1:00.61)     3:51.28 (57.67)
  6 Wang, Aiden            12 TSC                    NT    3:52.09  
                 51.67      1:51.54 (59.87)
      2:53.88 (1:02.34)     3:52.09 (58.21)
 -- Dang, Arthur           12 COBRA             3:54.44         DQ  
                 53.30      1:52.49 (59.19)
      2:53.24 (1:00.75)          DQ (57.43)
 -- Barreto, Franco        12 STARS                  NT         DQ  
                 52.31      1:51.22 (58.91)
      2:53.32 (1:02.10)        DQ (1:00.99)