Etobicoke Swim Club                           2019-01-13 - 12:06 PM
              2019 AB Meet - 2019-01-11 to 2019-01-13               
 
 Event 178  Boys 11 Year Olds 200 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Pop, Robert            11 ROW               2:58.90    2:56.72  
                 38.57      1:25.03 (46.46)
        2:12.43 (47.40)     2:56.72 (44.29)
  2 Melnikov, Nikita       11 ESWIM             3:01.19    3:03.24  
                 40.40      1:28.52 (48.12)
        2:17.33 (48.81)     3:03.24 (45.91)
  3 Johnston, Caleb        11 ESWIM             3:00.04    3:03.42  
                 41.29      1:28.27 (46.98)
        2:16.48 (48.21)     3:03.42 (46.94)
  4 Kotanjyan, Serzh       11 ESWIM             3:02.42    3:04.25  
                 41.35      1:29.97 (48.62)
        2:18.37 (48.40)     3:04.25 (45.88)
  5 Dudek, Filip           11 ESWIM             3:05.96    3:04.85  
                 41.11      1:28.54 (47.43)
        2:18.00 (49.46)     3:04.85 (46.85)
  6 Marhamat, Ryan         11 RAMAC-ON          3:08.89    3:05.03  
                 40.98      1:28.77 (47.79)
        2:17.67 (48.90)     3:05.03 (47.36)
  7 Douglas, Nathan        11 BTSC              3:28.50    3:05.69  
                 42.93      1:32.19 (49.26)
        2:20.58 (48.39)     3:05.69 (45.11)
  8 Sanchez, Jesse         11 NEW               3:03.51    3:05.74  
                 40.08      1:28.66 (48.58)
        2:17.20 (48.54)     3:05.74 (48.54)
  9 Mamonkin, Steaven      11 RAMAC-ON          3:13.26    3:07.58  
                 44.34      1:33.35 (49.01)
        2:22.04 (48.69)     3:07.58 (45.54)
 10 Heal, Kendrick         11 ROW               3:11.85    3:08.37  
                 41.75      1:30.22 (48.47)
        2:20.60 (50.38)     3:08.37 (47.77)
 11 Yajima, Takumi         11 ROW               3:11.68    3:09.28  
                 43.80      1:34.06 (50.26)
        2:22.80 (48.74)     3:09.28 (46.48)
 12 Lis, Alexander         11 ESWIM             3:08.00    3:12.09  
                 43.55      1:32.31 (48.76)
        2:22.33 (50.02)     3:12.09 (49.76)
 13 McGregor, Maximilian   11 SLSC              3:22.44    3:12.68  
                 44.00      1:34.04 (50.04)
        2:24.49 (50.45)     3:12.68 (48.19)
 14 Podolnyi, Timothy      11 ESWIM             3:08.22    3:15.50  
                 44.33      1:34.11 (49.78)
        2:27.63 (53.52)     3:15.50 (47.87)
 15 Panas, Daniel          11 COBRA             3:19.48    3:15.55  
                 44.02      1:35.35 (51.33)
        2:26.41 (51.06)     3:15.55 (49.14)
 16 Gu, Andy               11 ESWIM             3:12.25    3:21.34  
                 43.24      1:35.69 (52.45)
        2:29.44 (53.75)     3:21.34 (51.90)
 17 El Khalil, Wadih       11 TSC               3:10.30    3:22.64  
                 45.75      1:37.55 (51.80)
        2:31.90 (54.35)     3:22.64 (50.74)
 18 Stas, Shan             11 ROW               3:26.10    3:23.13  
                 45.19      1:35.83 (50.64)
        2:26.07 (50.24)     3:23.13 (57.06)
 19 Hewlett, Baz           11 TSC               3:28.64    3:24.72  
                 47.36      1:41.03 (53.67)
        2:34.53 (53.50)     3:24.72 (50.19)
 20 Gupta, Aadit           11 STARS             3:40.74    3:28.38  
                 45.91      1:38.99 (53.08)
        2:33.69 (54.70)     3:28.38 (54.69)
 21 wu, Gordon             11 COBRA             3:50.75    3:28.50  
                 48.40      1:41.97 (53.57)
        2:39.02 (57.05)     3:28.50 (49.48)
 22 Senechal, Reed         11 BTSC              3:41.69    3:30.90  
                 48.31      1:41.92 (53.61)
        2:39.63 (57.71)     3:30.90 (51.27)
 23 Gill, Herjup           11 COBRA             3:38.76    3:42.04  
                 48.49      1:45.75 (57.26)
        2:45.43 (59.68)     3:42.04 (56.61)
 24 Lee, Max               11 NEW               3:46.49    3:44.12  
                 52.78      1:52.51 (59.73)
        2:49.06 (56.55)     3:44.12 (55.06)
 25 Weber, Leif            11 TSC               3:58.27    3:56.30  
                 49.48    1:50.96 (1:01.48)
      2:55.26 (1:04.30)   3:56.30 (1:01.04)
 26 Thomas, Lynden         11 COBRA             4:04.94    3:56.36  
                 51.54    1:52.06 (1:00.52)
      2:54.98 (1:02.92)   3:56.36 (1:01.38)
 
 Event 178  Boys 12 Year Olds 200 SC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Akgol, Ibrahim         12 ROW               2:54.60    2:41.61  
                 35.91      1:18.03 (42.12)
        2:01.52 (43.49)     2:41.61 (40.09)
  2 El-SayedSB9, Zach      12 COBRA             2:45.90    2:43.02  
                 37.46      1:19.44 (41.98)
        2:02.76 (43.32)     2:43.02 (40.26)
  3 Nakamachi-Rozwadowsk,  12 TSC               2:52.66    2:49.09  
                 38.56      1:22.83 (44.27)
        2:06.52 (43.69)     2:49.09 (42.57)
  4 Inksetter, Sheldon     12 TSC               2:59.43    2:49.41  
                 39.10      1:22.62 (43.52)
        2:07.46 (44.84)     2:49.41 (41.95)
  5 Han, David             12 BTSC              3:03.25    2:51.79  
                 38.55      1:22.45 (43.90)
        2:07.86 (45.41)     2:51.79 (43.93)
  6 Barreto, Franco        12 STARS             3:02.72    2:52.81  
                 37.45      1:23.27 (45.82)
        2:10.12 (46.85)     2:52.81 (42.69)
  7 Schultz, Spencer       12 RAMAC-ON          3:04.05    2:54.47  
                 37.74      1:23.83 (46.09)
        2:10.19 (46.36)     2:54.47 (44.28)
  8 Vasudeva, Adi          12 STARS             2:58.44    2:54.86  
                 38.94      1:22.88 (43.94)
        2:08.64 (45.76)     2:54.86 (46.22)
  9 Ottodinoto, Alexander  12 BTSC              3:02.30    2:56.82  
                 39.95      1:27.49 (47.54)
        2:15.98 (48.49)     2:56.82 (40.84)
 10 Arias, Nickolas        12 ROW               3:11.86    2:58.87  
                 41.90      1:28.82 (46.92)
        2:16.60 (47.78)     2:58.87 (42.27)
 11 Krkljes, Pavle         12 Blue Waves-ON     3:07.31    2:58.97  
                 39.54      1:24.89 (45.35)
        2:13.71 (48.82)     2:58.97 (45.26)
 12 Wang, Aiden            12 TSC               3:07.69    2:59.71  
                 38.49      1:25.43 (46.94)
        2:14.84 (49.41)     2:59.71 (44.87)
 13 Safaoui, Noah          12 COBRA             3:11.94    3:00.29  
                 39.68      1:25.86 (46.18)
        2:15.73 (49.87)     3:00.29 (44.56)
 14 Petrella, Thomas       12 ESWIM             3:01.87    3:04.09  
                 40.57      1:28.07 (47.50)
        2:16.99 (48.92)     3:04.09 (47.10)
 15 Ivanovic, Lazar        12 ESWIM             3:14.90    3:18.76  
                 44.87      1:36.38 (51.51)
        2:29.14 (52.76)     3:18.76 (49.62)
 16 Storie, Ewan           12 COBRA             3:32.08    3:20.85  
                 43.10      1:35.35 (52.25)
      3:20.85 (1:45.50)                    
 17 Davison-Vanderburg, J  12 COBRA             3:18.23    3:20.86  
                 45.70      1:36.55 (50.85)
        2:29.77 (53.22)     3:20.86 (51.09)
 18 Dang, Arthur           12 COBRA             3:13.17    3:20.90  
            2:31.24 ( )     3:20.90 (49.66)
 19 Maleszyk, Maciek       12 COBRA             3:30.22    3:32.33  
                 46.36      1:39.98 (53.62)
        2:36.16 (56.18)     3:32.33 (56.17)