Etobicoke Swim Club                                  13/01/2019 - 10:25 AM
                  2019 AB Meet - 11/01/2019 to 13/01/2019                  
 
 Event 170  Boys 11 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
=========================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals  FINA Points
=========================================================================
  1 Gu, Andy         11 ESWIM             1:41.56    1:42.48   159  
             49.04      1:42.48 (53.44)
  2 Gill, Herjup     11 COBRA             1:43.72    1:45.58   146  
    r:+0.67  50.86      1:45.58 (54.72)
  3 Gupta, Aadit     11 STARS             1:48.41    1:47.16   139  
             51.11      1:47.16 (56.05)
  4 Andros, Anthony  11 NEW               1:51.58    1:50.76   126  
             53.10      1:50.76 (57.66)
  5 Mamonkin, Steav  11 RAMAC-ON          1:53.23    1:51.03   125  
    r:+0.87  54.98      1:51.03 (56.05)
  6 Nache, Edward    11 ROW               1:52.60    1:51.52   123  
    r:+0.80  54.45      1:51.52 (57.07)
  7 Park, Jayden     11 ROW               1:49.80    1:51.57   123  
    r:+0.73  54.01      1:51.57 (57.56)
  8 Stas, Shan       11 ROW               1:50.52    1:51.71   123  
    r:+0.62  53.60      1:51.71 (58.11)
  9 Heal, Kendrick   11 ROW               1:50.59    1:52.00   122  
             52.97      1:52.00 (59.03)
 10 Kotanjyan, Serz  11 ESWIM             1:51.55    1:52.55   120  
    r:+0.81  53.98      1:52.55 (58.57)
 11 Marhamat, Ryan   11 RAMAC-ON          1:59.81    1:54.73   113  
    r:+0.74  54.12    1:54.73 (1:00.61)
 12 Panas, Daniel    11 COBRA             1:56.03    1:55.58   111  
             55.10    1:55.58 (1:00.48)
 13 wu, Gordon       11 COBRA             2:01.61    1:58.24   104  
    r:+0.64  57.34    1:58.24 (1:00.90)
 14 Senechal, Reed   11 BTSC              2:03.43    1:59.95    99  
             57.61    1:59.95 (1:02.34)
 15 Weber, Leif      11 TSC               2:04.82    2:01.68    95  
    r:+0.67  59.31    2:01.68 (1:02.37)
 16 Hewlett, Baz     11 TSC               1:59.96    2:01.69    95  
           1:00.43    2:01.69 (1:01.26)
 17 Thomas, Lynden   11 COBRA             2:08.08    2:06.00    85  
  r:+0.84  1:00.67    2:06.00 (1:05.33)
 18 Mantle, Ronan    11 ROW               2:15.77    2:12.48    73  
  r:+0.58  1:03.53    2:12.48 (1:08.95)
 -- Lee, Max         11 NEW               2:07.78         DQ        
  r:+0.81  1:01.93         DQ (1:06.81)
 
 Event 170  Boys 12 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
=========================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals  FINA Points
=========================================================================
  1 Rito, Benjamin   12 ROW               1:40.27    1:38.36   180  
    r:+0.63  47.59      1:38.36 (50.77)
  2 Akgol, Ibrahim   12 ROW               1:37.97    1:38.51   179  
    r:+0.72  46.57      1:38.51 (51.94)
  3 Inksetter, Shel  12 TSC               1:43.19    1:39.21   176  
    r:+0.80  46.52      1:39.21 (52.69)
  4 Arias, Nickolas  12 ROW               1:45.13    1:43.66   154  
             49.19      1:43.66 (54.47)
  5 Nakamachi-Rozwa  12 TSC               1:47.03    1:46.14   143  
    r:+0.53  51.56      1:46.14 (54.58)
  6 Dang, Arthur     12 COBRA             1:48.05    1:47.93   136  
    r:+0.55  50.90      1:47.93 (57.03)
  7 Ottodinoto, Ale  12 BTSC              1:50.22    1:53.03   119  
    r:+0.52  53.51      1:53.03 (59.52)
  8 Krkljes, Pavle   12 Blue Waves-ON     1:47.01    1:53.73   116  
    r:+0.82  52.23    1:53.73 (1:01.50)
  9 Maleszyk, Macie  12 COBRA             1:54.90    1:57.39   106  
    r:+0.47  55.60    1:57.39 (1:01.79)
 10 Davison-Vanderb  12 COBRA             1:53.19    1:58.29   103  
             57.01    1:58.29 (1:01.28)
 11 Huang, Ting      12 RAMAC-ON          2:05.28    2:10.98    76  
           1:02.05    2:10.98 (1:08.93)