Etobicoke Swim Club                                  13/01/2019 - 10:25 AM
                  2019 AB Meet - 11/01/2019 to 13/01/2019                  
 
 Event 168  Boys 11 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
=========================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals  FINA Points
=========================================================================
  1 Park, Jayden     11 ROW               1:21.37    1:20.93   171  
             39.04      1:20.93 (41.89)
  2 Johnston, Caleb  11 ESWIM             1:20.92    1:22.27   162  
             39.10      1:22.27 (43.17)
  3 Pop, Robert      11 ROW               1:24.27    1:22.35   162  
             38.64      1:22.35 (43.71)
  4 Nache, Edward    11 ROW               1:21.47    1:22.81   159  
         r:+0.81                       
  5 Marhamat, Ryan   11 RAMAC-ON          1:28.36    1:24.92   148  
         r:+0.80                       
  6 Heal, Kendrick   11 ROW               1:24.07    1:25.36   145  
             41.88      1:25.36 (43.48)
  7 Sanchez, Jesse   11 NEW               1:25.44    1:25.76   143  
         r:+0.87                       
  8 Kotanjyan, Serz  11 ESWIM             1:27.16    1:26.25   141  
    r:+0.80  41.83      1:26.25 (44.42)
  9 Yajima, Takumi   11 ROW               1:28.63    1:26.74   139  
    r:+0.95  41.99      1:26.74 (44.75)
 10 Gu, Andy         11 ESWIM             1:33.47    1:26.76   138  
    r:+0.50  40.72      1:26.76 (46.04)
 11 Dudek, Filip     11 ESWIM             1:26.64    1:27.18   136  
    r:+0.76  41.63      1:27.18 (45.55)
 12 Podolnyi, Timot  11 ESWIM             1:23.61    1:27.40   135  
             41.61      1:27.40 (45.79)
 13 McGregor, Maxim  11 SLSC              1:39.18    1:27.68   134  
             41.46      1:27.68 (46.22)
 14 Lis, Alexander   11 ESWIM             1:26.73    1:28.18   132  
             42.49      1:28.18 (45.69)
 15 Melnikov, Nikit  11 ESWIM             1:24.65    1:28.78   129  
    r:+0.56  41.99      1:28.78 (46.79)
 16 Panas, Daniel    11 COBRA             1:29.57    1:29.61   126  
    r:+0.81  41.74      1:29.61 (47.87)
 17 El Khalil, Wadi  11 TSC               1:27.40    1:33.66   110  
             43.75      1:33.66 (49.91)
 18 Hewlett, Baz     11 TSC               1:37.09    1:34.69   106  
             46.02      1:34.69 (48.67)
 19 wu, Gordon       11 COBRA             1:34.45    1:35.85   103  
             44.87      1:35.85 (50.98)
 20 Stas, Shan       11 ROW               1:34.39    1:36.62   100  
             45.26      1:36.62 (51.36)
 21 Mamonkin, Steav  11 RAMAC-ON          1:30.70    1:37.11    99  
    r:+0.97  46.79      1:37.11 (50.32)
 22 Mantle, Ronan    11 ROW               1:47.57    1:39.24    92  
         r:+0.87                       
 23 Senechal, Reed   11 BTSC              1:39.55    1:40.62    89  
 24 Andros, Anthony  11 NEW               1:36.18    1:40.64    89  
             47.67      1:40.64 (52.97)
 25 Gill, Herjup     11 COBRA             1:36.46    1:41.15    87  
         r:+0.71                       
 26 Weber, Leif      11 TSC               1:41.66    1:45.13    78  
             47.45      1:45.13 (57.68)
 27 Thomas, Lynden   11 COBRA             1:46.20    1:45.37    77  
             49.03      1:45.37 (56.34)
 28 Lee, Max         11 NEW               1:49.05    1:48.40    71  
             51.37      1:48.40 (57.03)
 
 Event 168  Boys 12 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
=========================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals  FINA Points
=========================================================================
  1 Akgol, Ibrahim   12 ROW               1:15.07    1:12.71   236  
    r:+0.52  34.84      1:12.71 (37.87)
  2 El-SayedSB9, Za  12 COBRA             1:15.81    1:14.00   223  
    r:+0.62  35.51      1:14.00 (38.49)
  3 Barreto, Franco  12 STARS             1:25.00    1:17.14   197  
             36.29      1:17.14 (40.85)
  4 Han, David       12 BTSC              1:32.53    1:19.57   180  
    r:+0.71  39.24      1:19.57 (40.33)
  5 Vasudeva, Adi    12 STARS             1:21.32    1:20.70   172  
    r:+0.80  38.32      1:20.70 (42.38)
  6 Wang, Aiden      12 TSC               1:23.98    1:21.83   165  
             39.11      1:21.83 (42.72)
  7 Schultz, Spence  12 RAMAC-ON          1:27.03    1:21.87   165  
             38.27      1:21.87 (43.60)
  8 Arias, Nickolas  12 ROW               1:18.60    1:22.24   163  
    r:+0.54  38.98      1:22.24 (43.26)
  9 Krkljes, Pavle   12 Blue Waves-ON     1:25.90    1:26.50   140  
             39.55      1:26.50 (46.95)
 10 Pecaric, Oliver  12 TSC               1:29.20    1:27.03   137  
    r:+0.80  41.93      1:27.03 (45.10)
 11 Dang, Arthur     12 COBRA             1:31.68    1:28.51   130  
             41.48      1:28.51 (47.03)
 12 Petrella, Thoma  12 ESWIM             1:27.53    1:28.82   129  
    r:+0.87  42.05      1:28.82 (46.77)
 13 Ivanovic, Lazar  12 ESWIM             1:31.00    1:30.09   124  
             43.16      1:30.09 (46.93)
 14 Davison-Vanderb  12 COBRA             1:34.97    1:32.51   114  
             44.54      1:32.51 (47.97)
 15 Sebastian, Josh  12 TSC               1:31.79    1:34.26   108  
    r:+0.77  43.08      1:34.26 (51.18)
 16 Maleszyk, Macie  12 COBRA             1:37.63    1:34.33   108  
             44.02      1:34.33 (50.31)
 17 Huang, Ting      12 RAMAC-ON          1:44.42    1:42.38    84  
             45.38      1:42.38 (57.00)