Etobicoke Swim Club                                  13/01/2019 - 10:25 AM
                  2019 AB Meet - 11/01/2019 to 13/01/2019                  
 
 Event 164  Boys 11 Year Olds 200 SC Meter IM
=========================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals  FINA Points
=========================================================================
  1 Park, Jayden     11 ROW               3:27.33    3:23.21   157  
    r:+0.70  46.64      1:38.53 (51.89)
      2:39.78 (1:01.25)     3:23.21 (43.43)
  2 Heal, Kendrick   11 ROW               3:39.68    3:27.28   147  
         r:+0.72            1:42.89 ( )
        2:42.02 (59.13)     3:27.28 (45.26)
  3 Marhamat, Ryan   11 RAMAC-ON          3:36.65    3:28.13   146  
    r:+0.68  47.71      1:41.48 (53.77)
      2:42.29 (1:00.81)     3:28.13 (45.84)
  4 Johnston, Caleb  11 ESWIM             3:31.87    3:30.06   142  
    r:+0.72  48.42      1:42.38 (53.96)
      2:44.62 (1:02.24)     3:30.06 (45.44)
  5 Nache, Edward    11 ROW               3:29.35    3:30.69   140  
    r:+0.71  51.61      1:43.41 (51.80)
      2:47.39 (1:03.98)     3:30.69 (43.30)
  6 Pop, Robert      11 ROW               3:32.20    3:32.31   137  
                            1:39.96 ( )
      2:46.20 (1:06.24)     3:32.31 (46.11)
  7 Sanchez, Jesse   11 NEW               3:33.61    3:34.06   134  
             52.21      1:46.89 (54.68)
      2:49.61 (1:02.72)     3:34.06 (44.45)
  8 Gu, Andy         11 ESWIM             3:46.59    3:34.52   133  
    r:+0.56  53.24      1:47.49 (54.25)
        2:45.19 (57.70)     3:34.52 (49.33)
  9 McGregor, Maxim  11 SLSC                   NT    3:40.55   122  
    r:+0.99  50.20      1:45.61 (55.41)
      2:50.42 (1:04.81)     3:40.55 (50.13)
 10 Podolnyi, Timot  11 ESWIM             3:47.03    3:43.43   118  
             53.42      1:44.63 (51.21)
      2:57.57 (1:12.94)     3:43.43 (45.86)
 11 Dudek, Filip     11 ESWIM             3:49.25    3:46.15   113  
    r:+0.61  48.37    1:49.53 (1:01.16)
      3:01.02 (1:11.49)     3:46.15 (45.13)
 12 Andros, Anthony  11 NEW               4:07.27    3:51.69   105  
             55.55    1:56.71 (1:01.16)
      2:59.53 (1:02.82)     3:51.69 (52.16)
 13 Senechal, Reed   11 BTSC              3:49.26    3:53.61   103  
                            1:57.36 ( )
      2:59.87 (1:02.51)     3:53.61 (53.74)
 14 Stas, Shan       11 ROW               3:44.23    3:54.30   102  
    r:+0.63  58.21    1:59.43 (1:01.22)
        2:59.35 (59.92)     3:54.30 (54.95)
 15 Gupta, Aadit     11 STARS                  NT    3:59.83    95  
           1:02.64    2:06.67 (1:04.03)
      3:07.39 (1:00.72)     3:59.83 (52.44)
 16 Yajima, Takumi   11 ROW               3:54.99    3:59.91    95  
    r:+0.93  50.18      1:40.82 (50.64)
      3:15.03 (1:34.21)     3:59.91 (44.88)
 17 Lee, Max         11 NEW               4:28.10    4:08.54    85  
           1:07.43      2:06.10 (58.67)
      3:13.16 (1:07.06)     4:08.54 (55.38)
 -- Mamonkin, Steav  11 RAMAC-ON          3:29.71         DQ        
    r:+0.91  49.45      1:44.54 (55.09)
        2:42.62 (58.08)          DQ (43.43)
 
 Event 164  Boys 12 Year Olds 200 SC Meter IM
=========================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals  FINA Points
=========================================================================
  1 Rito, Benjamin   12 ROW               3:23.83    2:58.28   232  
             40.21      1:26.05 (45.84)
        2:18.52 (52.47)     2:58.28 (39.76)
  2 Akgol, Ibrahim   12 ROW               3:07.74    2:58.55   231  
             39.72      1:24.39 (44.67)
        2:20.32 (55.93)     2:58.55 (38.23)
  3 El-SayedSB9, Za  12 COBRA             3:17.50    3:03.14   214  
    r:+0.65  42.41      1:28.12 (45.71)
        2:23.17 (55.05)     3:03.14 (39.97)
  4 Nakamachi-Rozwa  12 TSC               3:14.61    3:11.23   188  
             41.49      1:30.13 (48.64)
        2:28.13 (58.00)     3:11.23 (43.10)
  5 Barreto, Franco  12 STARS                  NT    3:23.53   156  
    r:+0.78  42.32      1:39.22 (56.90)
        2:38.73 (59.51)     3:23.53 (44.80)
  6 Schultz, Spence  12 RAMAC-ON          3:33.28    3:25.97   150  
         r:+0.81            1:42.97 ( )
        2:39.83 (56.86)     3:25.97 (46.14)
  7 Arias, Nickolas  12 ROW               3:37.88    3:28.03   146  
    r:+0.60  54.14      1:44.54 (50.40)
        2:42.76 (58.22)     3:28.03 (45.27)
  8 Han, David       12 BTSC              3:26.06    3:28.18   146  
    r:+0.75  50.03      1:45.27 (55.24)
        2:42.87 (57.60)     3:28.18 (45.31)
  9 Ottodinoto, Ale  12 BTSC              3:21.92    3:28.77   144  
    r:+0.89  48.70      1:41.50 (52.80)
      2:45.26 (1:03.76)     3:28.77 (43.51)
 10 Krkljes, Pavle   12 Blue Waves-ON     3:42.57    3:29.63   143  
             46.37      1:44.95 (58.58)
      2:45.46 (1:00.51)     3:29.63 (44.17)
 11 Pecaric, Oliver  12 TSC               3:34.81    3:35.83   131  
    r:+0.69  52.20      1:48.60 (56.40)
        2:48.52 (59.92)     3:35.83 (47.31)
 12 Petrella, Thoma  12 ESWIM             3:49.97    3:48.01   111  
    r:+0.89  55.23      1:53.40 (58.17)
      3:01.15 (1:07.75)     3:48.01 (46.86)
 13 Sebastian, Josh  12 TSC               4:06.28    3:50.62   107  
         r:+0.90                       
            2:58.63 ( )     3:50.62 (51.99)
 -- Wang, Aiden      12 TSC               3:30.97         DQ        
    r:+0.81  43.84      1:36.60 (52.76)
      2:37.02 (1:00.42)          DQ (45.15)