Etobicoke Swim Club                                  13/01/2019 - 10:25 AM
                  2019 AB Meet - 11/01/2019 to 13/01/2019                  
 
 Event 158  Boys 10 & Under 100 SC Meter Butterfly
=========================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals  FINA Points
=========================================================================
  1 Gueldis, Angelo  10 STARS                  NT    1:41.48   106  
             47.94      1:41.48 (53.54)
  2 Grahovac, Toni   10 ESWIM             2:00.55    1:45.05    95  
    r:+0.85  48.10      1:45.05 (56.95)
  3 Keenes, Charlie   9 COBRA             2:03.36    1:45.71    94  
    r:+0.85  48.51      1:45.71 (57.20)
  4 Mayers, Trenton  10 ESWIM             2:00.43    1:48.36    87  
             50.38      1:48.36 (57.98)
  5 Dempster, Ben    10 BTSC              2:12.55    1:52.17    78  
    r:+0.81  50.00    1:52.17 (1:02.17)
  6 McInerney, Doug   9 ESWIM             2:00.55    1:53.12    76  
             52.39    1:53.12 (1:00.73)
  7 Hazelton, Luke   10 ESWIM             2:00.55    1:58.07    67  
    r:+0.65  54.63    1:58.07 (1:03.44)
  8 MacLure, Simon   10 ESWIM             2:00.55    1:59.45    65  
    r:+0.92  52.91    1:59.45 (1:06.54)
  9 Mussie, Michael  10 TSC               2:04.22    2:01.72    61  
             55.57    2:01.72 (1:06.15)
 10 Chen, Tyler      10 ESWIM             2:00.55    2:02.81    60  
 11 Ramon, Owen       9 NEW                    NT    2:02.86    59  
    r:+0.89  56.42    2:02.86 (1:06.44)
 12 Rioux, Joshua     9 SLSC              2:07.32    2:05.41    56  
             55.75    2:05.41 (1:09.66)
 13 Hou, Steven      10 ESWIM             2:00.55    2:14.00    46  
           1:01.44    2:14.00 (1:12.56)
 14 Meguerian, Alex   9 NEW               2:23.37    2:14.78    45  
         r:+0.63                       
 15 Wilson, Kyler     9 NEW                    NT    2:19.61    40  
 16 Tod, Ryder       10 NEW                    NT    2:23.25    37  
  r:+0.59  1:07.78    2:23.25 (1:15.47)
 17 Walda, Rhys       8 NEW               2:27.50    2:24.41    36  
           1:03.15    2:24.41 (1:21.26)
 18 Mikhalev, David   8 NEW               2:26.79    2:27.40    34  
           1:05.40    2:27.40 (1:22.00)
 19 Schultz, Cooper   8 RAMAC-ON          2:25.75    2:31.00    32  
           1:07.14    2:31.00 (1:23.86)
 20 Yusupov, Benjam   9 NEW                    NT    2:49.12    22  
           1:15.32    2:49.12 (1:33.80)
 21 Prashobh, Rohan   9 NEW                    NT    2:49.39    22  
           1:22.05    2:49.39 (1:27.34)
 22 Dawabeh, Najeeb   9 NEW                    NT    3:06.11    17  
  r:+0.82  1:25.12    3:06.11 (1:40.99)
 23 Getu, Lucas       8 NEW                    NT    3:19.05    14  
           1:34.48    3:19.05 (1:44.57)
 -- Caraballo, Dani  10 BTSC              2:09.71         DQ        
 -- Duko, Phillip     9 ESWIM             2:00.55         DQ        
             54.36         DQ (1:02.25)
 -- Huang, Ethan      9 NEW                    NT         DQ        
           1:27.11         DQ (1:38.18)
 -- Watson, Nate      8 NEW                    NT         DQ        
           1:22.21         DQ (1:26.77)