Etobicoke Swim Club                                  13/01/2019 - 10:25 AM
                  2019 AB Meet - 11/01/2019 to 13/01/2019                  
 
 Event 151  Girls 10 & Under 400 SC Meter Freestyle
=========================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals  FINA Points
=========================================================================
  1 Collins, Maja    10 NEW               7:01.58    6:48.93   188  
             45.82      1:37.76 (51.94)
        2:30.00 (52.24)     3:22.28 (52.28)
        4:14.75 (52.47)     5:07.94 (53.19)
        6:00.03 (52.09)     6:48.93 (48.90)
  2 Takacs, Sam      10 BTSC              6:37.78    6:56.05   179  
             45.74      1:39.33 (53.59)
        2:33.07 (53.74)     3:27.17 (54.10)
        4:20.90 (53.73)     5:14.92 (54.02)
        6:05.70 (50.78)     6:56.05 (50.35)
  3 Greenberg, Sara   9 TSC               6:45.00    6:56.47   178  
             45.53      1:39.02 (53.49)
        2:33.19 (54.17)     3:27.44 (54.25)
        4:21.49 (54.05)     5:15.53 (54.04)
        6:09.72 (54.19)     6:56.47 (46.75)
  4 McAfee, Maddie   10 TSC               6:49.32    7:02.26   171  
             46.02      1:39.35 (53.33)
        2:33.61 (54.26)     3:27.90 (54.29)
        4:23.14 (55.24)     5:16.09 (52.95)
        6:09.16 (53.07)     7:02.26 (53.10)
  5 Perera, Tara     10 STARS                  NT    7:10.74   161  
    r:+0.96  47.89      1:40.77 (52.88)
        2:35.33 (54.56)     3:28.57 (53.24)
        4:24.10 (55.53)     5:21.16 (57.06)
        6:15.61 (54.45)     7:10.74 (55.13)
  6 Shiffman, Zoe     8 TSC               8:00.00    7:26.90   144  
             51.46      1:50.12 (58.66)
        2:45.96 (55.84)     3:44.46 (58.50)
        4:42.18 (57.72)     5:40.61 (58.43)
        6:38.43 (57.82)     7:26.90 (48.47)
  7 Bliss, Charlott  10 TSC                    NT    7:28.07   143  
    r:+0.77  50.16      1:48.59 (58.43)
        2:46.58 (57.99)     3:44.68 (58.10)
        4:43.37 (58.69)     5:39.64 (56.27)
        6:36.59 (56.95)     7:28.07 (51.48)
  8 Baigent, Alice   10 ESWIM             7:30.55    7:29.85   141  
         r:+0.76                       
  9 Salisny, Gwynet   8 ESWIM             7:26.40    7:30.80   140  
             49.49      1:46.22 (56.73)
        2:44.14 (57.92)     3:41.82 (57.68)
        4:39.67 (57.85)     5:38.59 (58.92)
        6:36.53 (57.94)     7:30.80 (54.27)
 10 Leno, Alexandra   8 ESWIM             7:30.55    7:32.31   139  
             48.98                     
            2:45.00 ( )     3:44.37 (59.37)
        4:42.34 (57.97)                    
            6:37.99 ( )     7:32.31 (54.32)
 11 Leung, Alexia     8 ESWIM             7:30.55    7:44.55   128  
             52.68      1:50.14 (57.46)
        2:48.67 (58.53)     3:47.73 (59.06)
        4:46.77 (59.04)     5:46.25 (59.48)
      7:44.55 (1:58.30)                    
 12 Malcher-McCorma   9 STARS                  NT    7:56.46   119  
             54.03    1:54.60 (1:00.57)
      2:55.95 (1:01.35)   3:57.97 (1:02.02)
      5:00.63 (1:02.66)   6:02.95 (1:02.32)
        7:01.42 (58.47)     7:56.46 (55.04)
 13 Andrews, Poppy    8 TSC               8:00.00    7:58.06   118  
    r:+0.86  54.89      1:54.48 (59.59)
      2:55.85 (1:01.37)   3:56.64 (1:00.79)
      4:59.01 (1:02.37)   6:01.57 (1:02.56)
      7:02.12 (1:00.55)     7:58.06 (55.94)