Etobicoke Swim Club                            2019-01-13 - 7:51 PM
              2019 AB Meet - 2019-01-11 to 2019-01-13               
 
 Event 134  Boys 13 Year Olds 400 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Smith, Lucas           13 COBRA             5:43.68    5:47.39  
                 39.23      1:24.68 (45.45)
        2:09.49 (44.81)     2:53.22 (43.73)
        3:41.46 (48.24)     4:29.43 (47.97)
        5:09.54 (40.11)     5:47.39 (37.85)
  2 Cayen, Riley           13 STARS                  NT    5:55.90  
                 39.03      1:29.15 (50.12)
        2:12.56 (43.41)     2:55.66 (43.10)
        3:46.09 (50.43)     4:37.24 (51.15)
        5:17.10 (39.86)     5:55.90 (38.80)
  3 Schock, Jonathan       13 NEW               6:11.30    5:59.89  
                 37.46      1:26.21 (48.75)
        2:10.63 (44.42)     2:55.53 (44.90)
        3:48.32 (52.79)     4:40.22 (51.90)
        5:19.95 (39.73)     5:59.89 (39.94)
  4 Evans, Aleks           13 TSC               6:48.00    6:21.69  
                 39.75      1:28.04 (48.29)
        2:16.05 (48.01)     3:02.77 (46.72)
        4:00.55 (57.78)     4:57.23 (56.68)
        5:39.63 (42.40)     6:21.69 (42.06)
  5 Blunt, Michael         13 STARS                  NT    6:43.08  
                 42.61      1:38.08 (55.47)
        2:26.63 (48.55)     3:15.85 (49.22)
        4:13.91 (58.06)     5:12.92 (59.01)
        5:57.94 (45.02)     6:43.08 (45.14)
  6 De Oliveira, Rocco     13 BTSC              5:35.13    6:43.91  
                 44.87      1:38.32 (53.45)
                                3:26.39 ( )
        4:21.92 (55.53)     5:16.99 (55.07)
        6:01.33 (44.34)     6:43.91 (42.58)
  7 Karasmanis, Matthew    13 BTSC              6:36.13    6:59.25  
                 47.72      1:47.68 (59.96)
        2:45.20 (57.52)     3:39.12 (53.92)
        4:34.31 (55.19)     5:28.67 (54.36)
        6:16.88 (48.21)     6:59.25 (42.37)
 -- Herzenberg, Adam       13 BTSC              6:35.13         DQ  
                 48.21    1:50.39 (1:02.18)
      2:52.93 (1:02.54)   3:54.04 (1:01.11)
      4:55.19 (1:01.15)   5:56.99 (1:01.80)
        6:52.10 (55.11)          DQ (53.18)
 -- Lee, Sean              13 NEW               7:30.11         DQ  
                 44.90      1:37.96 (53.06)
                                3:19.95 ( )
        4:15.57 (55.62)     5:11.36 (55.79)
        5:56.19 (44.83)          DQ (44.18)
 
 Event 134  Boys 14 Year Olds 400 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Paroski, Lazar         14 ROW               5:59.11    5:30.44  
                 36.11      1:20.77 (44.66)
        2:02.55 (41.78)     2:42.41 (39.86)
        3:30.15 (47.74)     4:17.87 (47.72)
        4:55.51 (37.64)     5:30.44 (34.93)
  2 Xu, Andrew             14 COBRA             6:04.09    5:45.58  
                 40.19      1:28.16 (47.97)
        2:11.02 (42.86)     2:52.50 (41.48)
        3:40.68 (48.18)     4:28.94 (48.26)
        5:09.33 (40.39)     5:45.58 (36.25)
  3 El-Sayed, Adham        14 COBRA             5:58.00    6:06.87  
                 42.18      1:35.72 (53.54)
        2:23.84 (48.12)     3:10.71 (46.87)
        3:57.93 (47.22)     4:45.72 (47.79)
        5:27.15 (41.43)     6:06.87 (39.72)
 
 Event 134  Men 15 Year Olds 400 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Pietrantonio, Ben      15 HAC               5:27.26    5:13.48  
                 30.81      1:08.06 (37.25)
        1:49.28 (41.22)     2:29.21 (39.93)
        3:16.61 (47.40)     4:04.70 (48.09)
        4:40.43 (35.73)     5:13.48 (33.05)
 
 Event 134  Men 16 & Over 400 SC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 McWilliams, Mason      16 NEW               5:10.35    5:07.39  
                 32.28      1:11.12 (38.84)
        1:50.44 (39.32)     2:28.56 (38.12)
        3:14.59 (46.03)     4:00.85 (46.26)
        4:35.01 (34.16)     5:07.39 (32.38)
  2 Sun, Shawn             16 ROW               5:46.17    5:48.31  
                 38.36      1:23.76 (45.40)
        2:07.46 (43.70)     2:49.79 (42.33)
        3:38.60 (48.81)     4:26.56 (47.96)
        5:07.83 (41.27)     5:48.31 (40.48)
  3 Lungulescu, Erik       16 ROW                    NT    6:03.99  
                 38.51      1:25.29 (46.78)
        2:12.09 (46.80)     2:57.12 (45.03)
        3:48.21 (51.09)     4:39.58 (51.37)
        5:22.35 (42.77)     6:03.99 (41.64)