Etobicoke Swim Club                                  13/01/2019 - 10:24 AM
                  2019 AB Meet - 11/01/2019 to 13/01/2019                  
 
 Event 53  Girls 10 & Under 200 SC Meter Freestyle
=========================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals  FINA Points
=========================================================================
  1 Rogers, Olive    10 ESWIM             2:31.41    2:34.32   366  
             36.62      1:16.36 (39.74)
        1:56.19 (39.83)     2:34.32 (38.13)
  2 Pobol, Emma      10 ESWIM             2:34.06    2:35.68   356  
    r:+0.58  37.37      1:17.45 (40.08)
        1:57.66 (40.21)     2:35.68 (38.02)
  3 Robichaud, Amel  10 ESWIM             2:44.84    2:44.97   299  
             38.12      1:20.32 (42.20)
        2:04.22 (43.90)     2:44.97 (40.75)
  4 Fischer-Kinnear   9 RAMAC-ON          2:51.87    2:48.85   279  
    r:+0.68  38.65      1:21.49 (42.84)
        2:05.84 (44.35)     2:48.85 (43.01)
  5 Lawrence, Aliss  10 ESWIM             2:44.12    2:51.46   267  
             39.00      1:22.65 (43.65)
        2:08.66 (46.01)     2:51.46 (42.80)
  6 Cheung, Eunice   10 NEW               3:03.45    2:56.27   245  
    r:+0.70  39.59                     
            2:12.82 ( )     2:56.27 (43.45)
  7 Russell, Caitly  10 NEW               3:10.33    2:57.80   239  
             39.23      1:23.43 (44.20)
        2:11.11 (47.68)     2:57.80 (46.69)
  8 Thorne, Claire   10 NEW               2:58.97    3:00.05   230  
    r:+0.70  40.77      1:28.11 (47.34)
        2:15.97 (47.86)     3:00.05 (44.08)
  9 Jeffels, Ella    10 BTSC              3:05.09    3:02.34   222  
             40.86      1:28.70 (47.84)
        2:18.14 (49.44)     3:02.34 (44.20)
 10 Blake, Noemi     10 BTSC              3:02.88    3:03.25   218  
             43.04                     
            2:19.69 ( )     3:03.25 (43.56)
 11 Reed, Auralie    10 COBRA             3:15.40    3:08.81   200  
             42.10      1:31.53 (49.43)
        2:21.59 (50.06)     3:08.81 (47.22)
 12 Peron, Amelia    10 COBRA             3:19.68    3:09.15   198  
             42.35      1:31.50 (49.15)
        2:21.80 (50.30)     3:09.15 (47.35)
 13 Grando, Garyn    10 BTSC              3:10.12    3:11.27   192  
    r:+0.84  44.28      1:33.90 (49.62)
        2:24.70 (50.80)     3:11.27 (46.57)