Etobicoke Swim Club                                  13/01/2019 - 10:24 AM
                  2019 AB Meet - 11/01/2019 to 13/01/2019                  
 
 Event 41  Girls 10 & Under 200 SC Meter IM
=========================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals  FINA Points
=========================================================================
  1 Rogers, Olive    10 ESWIM             2:51.31    2:53.86   344  
             38.21      1:19.55 (41.34)
        2:14.56 (55.01)     2:53.86 (39.30)
  2 Lawrence, Aliss  10 ESWIM             3:10.87    3:07.06   276  
             43.25      1:30.37 (47.12)
        2:27.35 (56.98)     3:07.06 (39.71)
  3 Cheung, Eunice   10 NEW               3:09.04    3:10.02   263  
    r:+0.75  42.15      1:31.59 (49.44)
        2:27.65 (56.06)     3:10.02 (42.37)
  4 Thorne, Claire   10 NEW               3:15.37    3:11.23   258  
             43.63      1:32.93 (49.30)
        2:28.08 (55.15)     3:11.23 (43.15)
  5 Peron, Amelia    10 COBRA             3:17.83    3:15.84   240  
             49.09      1:37.61 (48.52)
        2:32.45 (54.84)     3:15.84 (43.39)
  6 Fischer-Kinnear   9 RAMAC-ON          3:26.63    3:21.90   219  
    r:+0.87  49.13      1:38.70 (49.57)
      2:39.05 (1:00.35)     3:21.90 (42.85)
  7 Reed, Auralie    10 COBRA             3:20.25    3:22.56   217  
                            1:36.35 ( )
        2:35.01 (58.66)     3:22.56 (47.55)
  8 Newell, Allison  10 ROW               3:21.02    3:23.69   214  
             49.16      1:40.10 (50.94)
        2:39.00 (58.90)     3:23.69 (44.69)
  9 Russell, Caitly  10 NEW               3:24.97    3:25.23   209  
    r:+0.76  45.85      1:38.44 (52.59)
      2:39.06 (1:00.62)     3:25.23 (46.17)
 10 Dimitriadis, So  10 NEW               3:29.41    3:29.88   195  
             50.47      1:41.14 (50.67)
      2:44.79 (1:03.65)     3:29.88 (45.09)
 11 Grando, Garyn    10 BTSC              3:50.62    3:31.18   192  
                            1:46.87 ( )
      2:47.48 (1:00.61)     3:31.18 (43.70)
 12 McCallum, Alyss  10 COBRA             3:21.51    3:36.63   178  
             52.28      1:46.48 (54.20)
      2:49.95 (1:03.47)     3:36.63 (46.68)
 -- Jeffels, Ella    10 BTSC              3:29.81         DQ        
             49.03      1:44.92 (55.89)
      2:48.04 (1:03.12)          DQ (46.71)
 -- Robichaud, Amel  10 ESWIM             3:01.40         DQ        
    r:+0.66  39.33      1:27.35 (48.02)
        2:24.29 (56.94)          DQ (40.39)