Etobicoke Swim Club                                  13/01/2019 - 10:24 AM
                  2019 AB Meet - 11/01/2019 to 13/01/2019                  
 
 Event 18  Boys 13 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
=========================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals  FINA Points
=========================================================================
  1 Vilchez, Jordi   13 BTSC                36.39      36.67   326  
         r:+0.75                       
  2 Stas, Alan       13 ROW                 36.25      37.24   311  
         r:+0.63                       
 
 Event 18  Boys 14 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
=========================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals  FINA Points
=========================================================================
  1 Sieluzycki, Tri  14 ESWIM               32.97      31.30   524  
  2 Ginzburg, Eric   14 RAMAC-ON            32.35      32.29   478  
         r:+0.68                       
  3 Rup, Michael     14 ESWIM               33.03      32.83   454  
  4 Taivassalo, Bra  14 NEW                 32.97      33.56   425  
         r:+0.78                       
  5 Danda, Dominik   14 BTSC                38.74      36.17   340  
         r:+0.75                       
  6 Lis, Richard     14 ESWIM               39.97      37.73   299  
         r:+0.74                       
 
 Event 18  Men 15 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
=========================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals  FINA Points
=========================================================================
  1 Glazer, Matthew  15 ESWIM               38.16      36.08   342  
         r:+0.70                       
 
 Event 18  Men 16 & Over 50 SC Meter Breaststroke
=========================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals  FINA Points
=========================================================================
  1 Savelyev, Pavel  17 ESWIM               31.99      31.13   533  
         r:+0.72                       
  2 Brajuka, Matthe  17 ESWIM               32.73      32.96   449  
         r:+0.72                       
  3 Khmelevskikh, P  16 RAMAC-ON            34.34      33.80   416  
         r:+0.63                       
  4 Bagrianski, Mis  16 RAMAC-ON            35.00      33.88   413  
         r:+0.70                       
  5 Moraldo, Rayhan  16 York                33.76      36.04   343  
         r:+0.83                       
  6 Ho, Robert       17 ESWIM               36.58      36.27   337  
  7 Eley, Andrew     17 BTSC                37.13      36.58   328