Etobicoke Swim Club                                  13/01/2019 - 10:24 AM
                  2019 AB Meet - 11/01/2019 to 13/01/2019                  
 
 Event 10  Boys 13 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
=========================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals  FINA Points
=========================================================================
  1 Stojanovic, Jac  13 COBRA               56.20      56.09   514  
    r:+0.85  26.95        56.09 (29.14)
  2 Zhang, Kevin     13 ESWIM               58.41      58.83   445  
    r:+0.88  28.53        58.83 (30.30)
  3 Boddy, Ethan     13 BTSC                59.22      59.66   427  
             28.41        59.66 (31.25)
  4 Hoalga, Anthony  13 NEW               1:02.79    1:00.82   403  
    r:+0.73  29.00      1:00.82 (31.82)
  5 Selva, Marcus    13 COBRA             1:01.80    1:01.41   391  
    r:+0.68  29.49      1:01.41 (31.92)
  6 Vilchez, Jordi   13 BTSC                59.19    1:01.60   388  
    r:+0.76  29.83      1:01.60 (31.77)
  7 Mejia Batres, B  13 COBRA             1:04.59    1:01.77   385  
    r:+0.80  29.41      1:01.77 (32.36)
  8 Garb, Bruno      13 HAC               1:01.64    1:01.83   383  
    r:+0.76  29.53      1:01.83 (32.30)
  9 Hou, Jeffrey     13 ESWIM             1:01.51    1:02.41   373  
             30.04      1:02.41 (32.37)
  9 Baraniak, Matth  13 ESWIM             1:04.55    1:02.41   373  
             30.15      1:02.41 (32.26)
 11 Labayen, Dalen   13 ESWIM             1:03.08    1:04.25   342  
             30.53      1:04.25 (33.72)
 12 Mejia Batres, G  13 COBRA             1:05.02    1:04.27   341  
    r:+0.56  30.87      1:04.27 (33.40)
 13 Debroux, Willia  13 BTSC              1:05.94    1:04.46   338  
    r:+0.74  31.49      1:04.46 (32.97)
 14 Rajsic, Aleksej  13 HAC               1:03.89    1:06.00   315  
    r:+0.90  31.05      1:06.00 (34.95)
 15 Stas, Alan       13 ROW               1:10.82    1:07.32   297  
             32.02      1:07.32 (35.30)
 
 Event 10  Boys 14 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
=========================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals  FINA Points
=========================================================================
  1 Murack, Geoffre  14 NEW                 54.72      54.82   550  
             26.50        54.82 (28.32)
  2 Kwinter, Charli  14 ESWIM               55.29      55.07   543  
         r:+0.67                       
  3 Ginzburg, Eric   14 RAMAC-ON            55.77      56.81   495  
             26.92        56.81 (29.89)
  4 Romanenko, Vlad  14 ESWIM               58.81      58.80   446  
    r:+0.85  28.42        58.80 (30.38)
  5 Ransom, Ryan     14 NEW                 58.68      59.06   440  
    r:+0.65  27.77        59.06 (31.29)
  6 Walker, Finn     14 NEW               1:01.25    1:00.01   419  
    r:+0.76  28.85      1:00.01 (31.16)
  7 Rup, Michael     14 ESWIM               59.53    1:00.06   418  
    r:+0.66  28.64      1:00.06 (31.42)
  8 Maciek, James    14 ESWIM             1:00.28    1:00.12   417  
    r:+0.78  29.26      1:00.12 (30.86)
  9 Kotecki, Drake   14 HAC               1:02.11    1:01.87   383  
    r:+0.79  30.21      1:01.87 (31.66)
 10 Sekyewa, Jonath  14 COBRA             1:05.35    1:03.33   357  
    r:+0.68  29.91      1:03.33 (33.42)
 
 Event 10  Men 15 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
=========================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals  FINA Points
=========================================================================
  1 Klakov, Maksym   15 NEW                 52.59      52.18   638  
    r:+0.69  25.01        52.18 (27.17)
  2 Fernando, Dillo  15 RAMAC-ON            53.16      53.93   578  
    r:+0.79  25.81        53.93 (28.12)
  3 Masoumi Rad, Da  15 ESWIM               59.10      57.98   465  
             28.07        57.98 (29.91)
  4 Zab, Andrew      15 ESWIM               59.74      59.56   429  
    r:+0.70  29.24        59.56 (30.32)
  5 Woolridge, Crai  15 HAC               1:00.23      59.64   427  
    r:+0.78  29.13        59.64 (30.51)
  6 Glazer, Matthew  15 ESWIM               57.48    1:00.36   412  
    r:+0.78  28.44      1:00.36 (31.92)
  7 Coubrough, Dyll  15 BTSC                59.36    1:00.54   409  
    r:+0.78  29.08      1:00.54 (31.46)
 
 Event 10  Men 16 & Over 100 SC Meter Freestyle
=========================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals  FINA Points
=========================================================================
  1 Bagrianski, Mis  16 RAMAC-ON            53.24      53.11   605  
    r:+0.70  25.86        53.11 (27.25)
  2 Collier, Joe     17 BTSC                56.28      57.42   479  
    r:+0.73  28.80        57.42 (28.62)
  3 Vydelingum, Jon  16 York                57.77      57.72   471  
             27.80        57.72 (29.92)
  4 Khmelevskikh, P  16 RAMAC-ON            58.39      58.13   462  
             28.24        58.13 (29.89)
  5 Ho, Robert       17 ESWIM               57.32      58.34   457  
    r:+0.63  28.73        58.34 (29.61)
  6 Hunt, Nolan      17 HAC                 54.48      59.17   438  
    r:+0.81  28.63        59.17 (30.54)
  7 Bisasor, Vincen  16 ESWIM               58.85    1:00.14   417  
    r:+0.81  29.43      1:00.14 (30.71)
  8 Moraldo, Rayhan  16 York                58.71    1:00.35   412  
    r:+0.71  28.91      1:00.35 (31.44)
  9 Mancic, Petar    17 ESWIM               56.70    1:00.53   409  
    r:+0.74  28.86      1:00.53 (31.67)
 10 Perez, Manuel    16 York              1:00.81    1:00.57   408  
             28.60      1:00.57 (31.97)
 11 Kuiper, Andrew   16 ROW                 57.83    1:01.42   391  
    r:+0.85  29.65      1:01.42 (31.77)