Etobicoke Swim Club 
                  2018 AB Meet - 2018-01-12 to 2018-01-14                  
 
 Event 183  Girls 11 Year Olds 100 SC Meter Butterfly
=========================================================================
 Meet Qualifying 11:  Slower than 1:33.93
    Name            Age Team                 Seed     Finals  FINA Points
=========================================================================
  1 Ng, Jada         11 APEX              1:32.99    1:33.20   201  
                 42.58      1:33.20 (50.62)
  2 Nguyen, Adelina  11 ROW               1:42.40    1:34.41   193  
                 43.29      1:34.41 (51.12)
  3 Gayduchkova, Al  11 TSC               1:43.70    1:38.36   171  
                 43.70      1:38.36 (54.66)
  4 Renihan-McKechn  11 TSC               1:55.92    1:39.90   163  
                 45.83      1:39.90 (54.07)
  5 Halpern, Ava     11 TSC               1:42.60    1:41.13   157  
                 47.14      1:41.13 (53.99)
  6 Bogdan, Andreea  11 RAMAC                  NT    1:48.12   128  
                 49.74      1:48.12 (58.38)
  7 Hewitt, Riley    11 NEW               1:44.21    1:48.49   127  
                 46.97    1:48.49 (1:01.52)
  8 Bulajic, Lara    11 TSC               1:49.82    2:01.09    91  
                 51.83    2:01.09 (1:09.26)
  9 Davidson, Coral  11 TSC               1:58.20    2:03.86    85  
                 56.15    2:03.86 (1:07.71)
 10 Chandra, Veda    11 NEW               2:20.47    2:05.07    83  
                 59.07    2:05.07 (1:06.00)
 11 Hoard, Elizabet  11 NEW               2:17.79    2:05.69    82  
                 57.60    2:05.69 (1:08.09)
 12 Pobol, Sophie    11 ESWIM             2:13.49    2:05.92    81  
                 54.15    2:05.92 (1:11.77)
 -- Krivak, Alice    11 ESWIM             2:10.55         DQ        
                 53.97         DQ (1:07.52)
 
 Event 183  Girls 12 Year Olds 100 SC Meter Butterfly
=========================================================================
 Meet Qualifying 12:  Slower than 1:28.25
    Name            Age Team                 Seed     Finals  FINA Points
=========================================================================
  1 Cundari, Adrian  12 NEW               1:44.75    1:42.81   149  
                 43.98      1:42.81 (58.83)
  2 Allen-Greenside  12 BTSC              1:52.57    1:56.68   102  
                 52.50    1:56.68 (1:04.18)
  3 Friesen, Maddie  12 BTSC              1:58.35    2:00.87    92  
                 55.73    2:00.87 (1:05.14)
  4 Yahn, Madison    12 BTSC              2:42.50    2:19.79    59