Etobicoke Swim Club 
                  2018 AB Meet - 2018-01-12 to 2018-01-14                  
 
 Event 182  Boys 11 Year Olds 200 SC Meter Breaststroke
=========================================================================
 Meet Qualifying 11:  Slower than 3:42.47
    Name            Age Team                 Seed     Finals  FINA Points
=========================================================================
  1 Inksetter, Shel  11 TSC                    NT    3:54.73   135  
                 54.90    1:56.23 (1:01.33)
      2:56.79 (1:00.56)     3:54.73 (57.94)
  2 Nakamachi-Rozwa  11 TSC               4:33.36    4:15.45   104  
               1:00.48    2:06.17 (1:05.69)
      3:12.09 (1:05.92)   4:15.45 (1:03.36)
  3 Vlachos, Willia  11 RAMAC                  NT    4:17.01   103  
                 59.92    2:06.77 (1:06.85)
      3:14.87 (1:08.10)   4:17.01 (1:02.14)
  4 Ivanovic, Lazar  11 ESWIM             4:25.64    4:22.69    96  
                 59.30    2:08.00 (1:08.70)
      3:16.73 (1:08.73)   4:22.69 (1:05.96)
  5 Pecaric, Oliver  11 TSC                    NT    4:35.25    83  
               1:03.84    2:15.91 (1:12.07)
      3:26.37 (1:10.46)   4:35.25 (1:08.88)
 -- Tompa, Justin    11 LSC                    NT         DQ        
                 53.34    1:55.60 (1:02.26)
      2:57.84 (1:02.24)        DQ (1:00.78)
 
 Event 182  Boys 12 Year Olds 200 SC Meter Breaststroke
=========================================================================
 Meet Qualifying 12:  Slower than 3:27.76
    Name            Age Team                 Seed     Finals  FINA Points
=========================================================================
  1 Titioura, Pavel  12 ROW               3:27.59    3:19.53   220  
                 46.33      1:37.12 (50.79)
        2:29.04 (51.92)     3:19.53 (50.49)
  2 Lam, Darius      12 APEX              3:27.97    3:32.51   182  
                 47.92      1:42.05 (54.13)
        2:37.77 (55.72)     3:32.51 (54.74)
  3 Dalgliesh, Anth  12 STARS             3:33.76    3:33.38   180  
                 47.62      1:40.82 (53.20)
        2:37.18 (56.36)     3:33.38 (56.20)
  4 Flint, Braden    12 ESWIM             3:30.93    3:41.70   160  
                 48.86      1:45.97 (57.11)
        2:42.93 (56.96)     3:41.70 (58.77)
  5 Chagger, Gavin   12 STARS             3:47.01    3:44.38   154  
                 51.29      1:49.99 (58.70)
        2:47.98 (57.99)     3:44.38 (56.40)
  6 Nedelev, Philip  12 TSC               3:41.42    3:46.65   150  
                 50.16      1:47.81 (57.65)
        2:47.69 (59.88)     3:46.65 (58.96)
  7 Agostino, Adria  12 STARS             3:46.57    3:56.85   131  
                 52.00    1:52.83 (1:00.83)
      2:55.27 (1:02.44)   3:56.85 (1:01.58)
 -- Lee, Sean        12 NEW               3:55.07         DQ        
                 55.55    1:57.25 (1:01.70)
      2:59.14 (1:01.89)          DQ (59.34)