Etobicoke Swim Club 
                  2018 AB Meet - 2018-01-12 to 2018-01-14                  
 
 Event 152  Boys 10 & Under 400 SC Meter Freestyle
=========================================================================
 Meet Qualifying:  Slower than 6:37.64
    Name            Age Team                 Seed     Finals  FINA Points
=========================================================================
  1 Slater, Zev      10 TSC               6:37.98    6:43.95   145  
                 42.84      1:33.31 (50.47)
        2:25.88 (52.57)     3:17.30 (51.42)
        4:10.73 (53.43)     5:03.50 (52.77)
        5:55.01 (51.51)     6:43.95 (48.94)
  2 Lee, Brandon      9 TSC               6:48.37    6:45.87   143  
                 46.02      1:36.65 (50.63)
        2:28.94 (52.29)     3:20.76 (51.82)
        4:15.38 (54.62)     5:05.88 (50.50)
        5:57.77 (51.89)     6:45.87 (48.10)
  3 Redfern, Jake    10 TSC               6:50.69    6:47.09   141  
                 44.85      1:36.69 (51.84)
        2:28.52 (51.83)     3:22.00 (53.48)
        4:14.01 (52.01)     5:06.36 (52.35)
        5:58.58 (52.22)     6:47.09 (48.51)
  4 Geagea, Oren     10 TSC               7:29.41    6:48.57   140  
                 45.80      1:37.27 (51.47)
        2:29.67 (52.40)     3:22.30 (52.63)
        4:16.18 (53.88)     5:09.27 (53.09)
        6:00.55 (51.28)     6:48.57 (48.02)
  5 Rogovoy, Maxim    9 RAMAC             7:09.31    6:53.49   135  
                 45.99      1:38.32 (52.33)
        2:31.06 (52.74)     3:24.41 (53.35)
        4:18.28 (53.87)     5:12.20 (53.92)
        6:05.65 (53.45)     6:53.49 (47.84)
  6 Sinitsin, Ethan  10 NEW               6:50.00    7:01.95   127  
                 47.27      1:40.59 (53.32)
        2:35.47 (54.88)     3:28.17 (52.70)
        4:21.82 (53.65)     5:16.55 (54.73)
        6:11.50 (54.95)     7:01.95 (50.45)
  7 Straszynski, El  10 TSC               6:42.36    7:12.56   118  
                 48.37      1:42.43 (54.06)
        2:38.06 (55.63)     3:34.31 (56.25)
        4:29.45 (55.14)     5:24.42 (54.97)
        6:19.13 (54.71)     7:12.56 (53.43)
  8 Guo, Jacob       10 NEW               7:25.00    7:29.73   105  
                 48.28      1:43.97 (55.69)
        2:43.53 (59.56)     3:40.63 (57.10)
      4:41.44 (1:00.81)     5:40.26 (58.82)
        6:39.59 (59.33)     7:29.73 (50.14)
  9 Vadacchino, Col  10 TSC                    NT    7:41.60    97  
                 48.59      1:48.42 (59.83)
      2:48.76 (1:00.34)     3:48.37 (59.61)
      4:50.40 (1:02.03)     5:49.99 (59.59)
        6:49.58 (59.59)     7:41.60 (52.02)
 10 Campbell, Aaron  10 NEW               7:45.00    7:57.91    87  
                 51.00    1:53.04 (1:02.04)
      2:56.18 (1:03.14)   3:58.60 (1:02.42)
      5:00.91 (1:02.31)   6:04.11 (1:03.20)
        7:02.82 (58.71)     7:57.91 (55.09)
 11 Golger, Josh     10 TSC                    NT    8:02.58    85  
                 54.61    1:57.56 (1:02.95)
      3:01.14 (1:03.58)   4:03.10 (1:01.96)
      5:04.54 (1:01.44)   6:06.71 (1:02.17)
      7:07.09 (1:00.38)     8:02.58 (55.49)
 12 Klejman, Aleks    8 TSC                    NT    8:07.20    82  
                 54.24    1:55.61 (1:01.37)
      2:58.39 (1:02.78)   4:01.00 (1:02.61)
      5:04.37 (1:03.37)   6:08.95 (1:04.58)
        7:07.18 (58.23)   8:07.20 (1:00.02)
 13 Andros, Anthony  10 NEW               8:30.00    8:45.14    66  
                 59.24    2:04.65 (1:05.41)
      3:11.67 (1:07.02)   4:18.87 (1:07.20)
      5:26.56 (1:07.69)   6:33.33 (1:06.77)
      7:40.73 (1:07.40)   8:45.14 (1:04.41)