Etobicoke Swim Club 
                  2018 AB Meet - 2018-01-12 to 2018-01-14                  
 
 Event 42  Boys 10 & Under 200 SC Meter IM
=========================================================================
 Meet Qualifying:  3:31.11
    Name            Age Team                 Seed     Finals  FINA Points
=========================================================================
  1 Filip, Anthony   10 RAMAC             3:10.39    3:04.42   210  
                 40.70      1:27.07 (46.37)
        2:23.64 (56.57)     3:04.42 (40.78)
  2 Amaral, Lucas    10 NEW               3:09.74    3:06.37   203  
                 38.66      1:26.87 (48.21)
        2:26.05 (59.18)     3:06.37 (40.32)
  3 Wang, Jack        9 COBRA             3:07.81    3:09.48   193  
                 43.05      1:31.26 (48.21)
        2:25.69 (54.43)     3:09.48 (43.79)
  4 Cescon, Ben       9 TSC               3:18.10    3:20.28   164  
                 45.70                     
            2:36.36 ( )     3:20.28 (43.92)
  5 Kuznetsov, Dani  10 NEW               3:17.41    3:23.90   155  
                 45.48      1:37.88 (52.40)
      2:40.08 (1:02.20)     3:23.90 (43.82)
  6 Moynan, Ethan    10 TSC               3:24.85    3:23.93   155  
                 41.93      1:34.36 (52.43)
      2:36.85 (1:02.49)     3:23.93 (47.08)
  7 Pagiamtzis, Ado  10 NEW               3:30.82    3:30.43   141  
                                1:38.97 ( )
      2:44.77 (1:05.80)     3:30.43 (45.66)
  8 Walker, Raine    10 NEW               3:29.13    3:32.00   138  
                 53.02      1:46.31 (53.29)
        2:41.92 (55.61)     3:32.00 (50.08)
  9 Skavinski, Nich   9 ESWIM             3:35.41    3:38.25   126  
                 52.30      1:45.55 (53.25)
      2:51.68 (1:06.13)     3:38.25 (46.57)
 10 Murygin, Richar  10 ESWIM             3:46.60    3:41.60   121  
                 49.48                     
            2:54.44 ( )     3:41.60 (47.16)
 11 Dinglasan, Asht  10 COBRA             3:36.34    3:42.38   119  
                 47.31      1:43.49 (56.18)
      2:52.48 (1:08.99)     3:42.38 (49.90)
 -- Rutledge, Dylan  10 ESWIM             3:50.81         DQ        
                 46.28      1:38.62 (52.34)
      2:43.32 (1:04.70)          DQ (47.45)
 -- Mejia Batres, F  10 COBRA             3:12.49         DQ        
                 38.67      1:26.42 (47.75)
        2:23.79 (57.37)          DQ (41.71)