Etobicoke Swim Club 
                  2018 AB Meet - 2018-01-12 to 2018-01-14                  
 
 Event 41  Girls 10 & Under 200 SC Meter IM
=========================================================================
 Meet Qualifying:  3:31.11
    Name            Age Team                 Seed     Finals  FINA Points
=========================================================================
  1 Statkevicius, S  10 ESWIM             2:46.50    2:46.16   394  
                 34.85      1:17.22 (42.37)
        2:08.12 (50.90)     2:46.16 (38.04)
  2 Yao, Adora       10 ESWIM             2:58.58    2:54.75   339  
                 38.08      1:21.63 (43.55)
        2:14.80 (53.17)     2:54.75 (39.95)
  3 Pitt, Alexandra  10 TSC               2:59.25    2:57.89   321  
                 39.53      1:22.89 (43.36)
        2:20.05 (57.16)     2:57.89 (37.84)
  4 Zucchet, Mikayl  10 COBRA             2:54.31    2:59.81   311  
                 38.68      1:23.51 (44.83)
        2:19.81 (56.30)     2:59.81 (40.00)
  5 Pobol, Emma       9 ESWIM             3:01.75    3:07.22   275  
                 40.28      1:30.06 (49.78)
        2:25.75 (55.69)     3:07.22 (41.47)
  6 Reci, Tyra       10 TSC               3:03.88    3:07.57   274  
                 40.29      1:28.20 (47.91)
        2:26.10 (57.90)     3:07.57 (41.47)
  7 Vieira, Alexand  10 COBRA             3:07.00    3:11.60   257  
                 45.62      1:33.15 (47.53)
        2:28.48 (55.33)     3:11.60 (43.12)
  8 Do, Madison      10 COBRA             3:21.85    3:13.13   251  
                 44.77      1:30.77 (46.00)
        2:28.39 (57.62)     3:13.13 (44.74)
  9 Meads, Zoey      10 COBRA             3:23.11    3:14.88   244  
                 41.85      1:30.52 (48.67)
        2:29.84 (59.32)     3:14.88 (45.04)
 10 Richard, Keena   10 SLSC              3:16.50    3:15.86   240  
                 42.20      1:34.07 (51.87)
        2:32.52 (58.45)     3:15.86 (43.34)
 11 Vicente, Savann  10 TSC               3:24.76    3:20.45   224  
                 43.03      1:35.11 (52.08)
      2:39.99 (1:04.88)     3:20.45 (40.46)
 12 Gharib, Khadija  10 SLSC              3:23.10    3:21.73   220  
                 45.66      1:38.14 (52.48)
        2:35.56 (57.42)     3:21.73 (46.17)
 13 Leno, Avery      10 ESWIM             3:21.76    3:22.32   218  
                 45.77      1:36.86 (51.09)
        2:35.17 (58.31)     3:22.32 (47.15)
 14 Bunnaman, Carly  10 BTSC              3:24.02    3:25.40   208  
                 42.50      1:35.28 (52.78)
      2:39.17 (1:03.89)     3:25.40 (46.23)
 15 Taivassalo, Kes  10 NEW               3:28.94    3:26.49   205  
                 49.63      1:42.28 (52.65)
        2:39.79 (57.51)     3:26.49 (46.70)
 16 Meads, Zefanya   10 COBRA             3:45.09    3:26.57   205  
                 47.67      1:41.09 (53.42)
        2:39.52 (58.43)     3:26.57 (47.05)
 17 Di Battista, Il  10 NEW               3:26.32    3:27.08   203  
                 47.06      1:40.17 (53.11)
      2:41.98 (1:01.81)     3:27.08 (45.10)
 18 Young Tenn, Hal  10 NEW               3:36.04    3:27.12   203  
                 48.55      1:41.53 (52.98)
        2:40.61 (59.08)     3:27.12 (46.51)
 19 Beltran, Macken  10 COBRA             3:34.67    3:30.13   195  
                 46.31      1:38.55 (52.24)
      2:40.24 (1:01.69)     3:30.13 (49.89)
 20 Wyncoll, Siena   10 ESWIM             3:31.44    3:39.28   171  
                 52.40      1:49.81 (57.41)
      2:51.45 (1:01.64)     3:39.28 (47.83)