Etobicoke Swim Club 
               2017 Trillium Cup - 2017-12-07 to 2017-12-10                
 
 Event 88  Boys 10 & Under 100 SC Meter IM
=========================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals  FINA Points
=========================================================================
  1 Oliver Tsang     10 NYAC              1:31.88    1:30.53   175   15  
                 43.87      1:30.53 (46.66)
  2 Zac Vinizki       9 NYAC              1:35.00    1:30.76   173   11  
                 43.79      1:30.76 (46.97)
  3 Jeff Tian         9 NYAC              1:40.00    1:33.09   161    7  
                 44.84      1:33.09 (48.25)
  4 Jacob Moots      10 TSC               1:37.90    1:37.02   142    5  
                 45.38      1:37.02 (51.64)
  5 Travis Cumming    9 TSC               1:44.93    1:45.57   110    4  
                 45.86      1:45.57 (59.71)
  6 Leo Pang         10 NYAC              2:10.95    1:45.84   109    3  
                 50.64      1:45.84 (55.20)
  7 Leo Liu           9 ESWIM             1:56.12    1:47.42   104    2  
                 53.56      1:47.42 (53.86)
  8 Daniel Zhou       9 NYAC              2:13.00    1:49.25    99    1  
                 52.19      1:49.25 (57.06)
  9 Luca Lyn          9 ESWIM             1:53.56    1:49.82    98  
                 50.47      1:49.82 (59.35)
 10 Elliot Kozuskan  10 WD                2:07.17    1:50.96    95  
                 55.54      1:50.96 (55.42)
 11 Matthew Gu       10 MAC               1:53.01    1:52.94    90  
                 55.96      1:52.94 (56.98)
 12 Aaron Gu         10 MAC               1:55.00    1:55.14    85  
                 56.35      1:55.14 (58.79)
 13 Filip Dudek      10 ESWIM             2:04.67    1:56.05    83  
                 57.54      1:56.05 (58.51)
 14 Noah Ceolin       9 ESWIM             2:05.59    1:57.32    80  
 15 Douglas McInern   8 ESWIM             2:05.74    1:59.44    76  
 16 Caleb Johnston   10 ESWIM             2:30.55    2:03.72    68  
                 57.67    2:03.72 (1:06.05)
 17 Toni Grahovac     9 ESWIM             2:20.55    2:04.29    67  
               1:02.54    2:04.29 (1:01.75)
 18 Jibril Zarita     9 TSC               2:20.00    2:04.64    67  
               1:01.92    2:04.64 (1:02.72)
 19 Matthew Butcher   8 MAC               2:11.23    2:09.27    60  
               1:08.50    2:09.27 (1:00.77)
 20 Cullen Fright     9 WD                4:00.00    2:11.16    57  
               1:01.18    2:11.16 (1:09.98)
 21 Gus Manuel       10 WD                4:00.00    2:37.33    33  
               1:16.33    2:37.33 (1:21.00)
 22 Parsa Barari     10 WD                4:00.00    2:38.53    32  
               1:26.21    2:38.53 (1:12.32)
 -- Jacob Krubnik     9 ESWIM             2:12.87         DQ        
               1:02.78         DQ (1:12.87)
 -- Ty De Wachter    10 WD                1:46.51         DQ        
                 50.64           DQ (52.15)
 -- Mark Murygin      8 ESWIM             2:15.55         DQ        
               1:21.96         DQ (1:11.61)
 
                 Combined Team Scores - Through Event 88                 
 
  1. Etobicoke Swimming               4769   2. North York Aquatic Club          2029
  3. Markham Aquatic Club             1769   4. Toronto Swim Club                 767
  5. Sudbury Laurentian Swim Club      201   6. Hearst Phoenix Swim Team           96
  7. Cobra Swim Club                    61   8. Whitby Dolphins Swim Club          50
  9. Cricket Currents Swim Team         19  10. York Swim Club                      5