Etobicoke Swim Club 
               2017 Trillium Cup - 2017-12-07 to 2017-12-10                
 
 Event 67  Girls 10 & Under 100 SC Meter Butterfly
=========================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals  FINA Points
=========================================================================
  1 Maya Bezanson    10 ESWIM             1:13.64    1:13.52   409   15  
                 34.61      1:13.52 (38.91)
  2 Maggie Shackell  10 NYAC              1:22.61    1:20.92   307   11  
                 39.20      1:20.92 (41.72)
  3 Jessica Moran    10 ESWIM             1:27.77    1:23.28   281    7  
                 40.00      1:23.28 (43.28)
  4 Malak Tawdy      10 ESWIM             1:25.31    1:25.56   260    5  
                 39.12      1:25.56 (46.44)
  5 Adora Yao        10 ESWIM             1:20.27    1:26.31   253    4  
                 40.16      1:26.31 (46.15)
  6 Emma Pobol        9 ESWIM             1:31.94    1:27.82   240    3  
                 40.76      1:27.82 (47.06)
  7 Ridley O'Regan    9 ESWIM             1:32.82    1:27.94   239    2  
                 40.78      1:27.94 (47.16)
  8 Amelie Robichau   9 ESWIM             1:56.48    1:29.89   224    1  
                 41.75      1:29.89 (48.14)
  9 Abigail Liut     10 TSC               1:28.65    1:30.92   216  
                 41.93      1:30.92 (48.99)
 10 Sophia Geng      10 CCST                   NT    1:34.67   191  
                 42.27      1:34.67 (52.40)
 11 Tyra Reci        10 TSC               1:42.23    1:37.36   176  
                 44.62      1:37.36 (52.74)
 12 Maddie Barnes     9 TSC               1:53.68    1:46.56   134  
                 47.32      1:46.56 (59.24)
 13 Avery Leno       10 ESWIM                  NT    1:47.69   130  
                 46.86    1:47.69 (1:00.83)
 14 Harper Lipton    10 NYAC              1:58.00    1:48.38   127  
                 49.67      1:48.38 (58.71)
 15 Sophie Hay       10 ESWIM             2:00.55    1:49.29   124  
                 49.82      1:49.29 (59.47)
 16 Taneesha Asher    9 WD                1:50.00    1:50.05   122  
                 48.87    1:50.05 (1:01.18)
 17 Olga Hamer       10 TSC                    NT    1:55.44   105  
                 51.05    1:55.44 (1:04.39)
 18 Clare Maieron    10 ESWIM                  NT    2:00.43    93  
                 50.42    2:00.43 (1:10.01)
 19 Isabel Rice       9 TSC               2:20.00    2:07.50    78  
                 59.78    2:07.50 (1:07.72)
 20 Alexandra Vujic  10 ESWIM             2:20.55    2:15.12    66  
               1:01.89    2:15.12 (1:13.23)
 -- Michela Bartucc  10 ESWIM             2:00.55         DQ        
                 54.55         DQ (1:04.93)
 -- Grace Poulos     10 ESWIM             2:30.55         DQ        
                 58.11         DQ (1:18.49)
 
                 Combined Team Scores - Through Event 67                 
 
  1. Etobicoke Swimming               3922   2. North York Aquatic Club          1647
  3. Markham Aquatic Club             1534   4. Toronto Swim Club                 451
  5. Sudbury Laurentian Swim Club      133   6. Hearst Phoenix Swim Team           96
  7. Cobra Swim Club                    61   8. Whitby Dolphins Swim Club          30
  9. Cricket Currents Swim Team          6  10. York Swim Club                      5