Etobicoke Swim Club 
               2017 Trillium Cup - 2017-12-07 to 2017-12-10                
 
 Event 57  Girls 13-14 200 SC Meter Medley Relay
==================================================================================
    Team                             Seed     Finals  FINA Points
==================================================================================
  1 NYAC  'A'                     2:18.89    2:10.38   508   30  
     1) Trista Bullock 14             2) Lauren Chartrand 13          
     3) Alana Odinocki 13             4) Zara Giamberardino 13        
                 32.04      1:09.17 (37.13)
        1:41.35 (32.18)     2:10.38 (29.03)
  2 ESWIM  'A'                    2:06.62    2:10.40   507   25  
     1) Josie Bosco 13                2) Noelle Young 13              
     3) Julianna Milanovich 13        4) Lola Vujosevic 13            
                 32.63      1:10.44 (37.81)
        1:41.84 (31.40)     2:10.40 (28.56)
  3 ESWIM  'B'                    2:11.17    2:12.32   486   20  
     1) Katie Marovino 13             2) Elena Vorobieva 13           
     3) Claire MacLeod 14             4) Stefanie Snow-Lee 13         
                 34.53      1:13.17 (38.64)
        1:43.41 (30.24)     2:12.32 (28.91)
  4 ESWIM  'C'                    2:17.08    2:19.52   414   18  
     1) Allison Low-Ring 13           2) Grace Kittel 13              
     3) Elia Laroche 14               4) Michelle Cristea 13          
                 35.80      1:13.11 (37.31)
        1:48.24 (35.13)     2:19.52 (31.28)
  5 NYAC  'C'                     2:26.36    2:23.35   382   16  
     1) Claire Lee Coombs 13          2) Mabel Yao 13                 
     3) Christina Ramirez 14          4) Ciara Meagher 14             
                 36.05      1:19.11 (43.06)
        1:52.76 (33.65)     2:23.35 (30.59)
  6 NYAC  'B'                     2:23.18    2:23.85   378   14  
     1) Abigail Shin 13               2) Barbara Way 14               
     3) Madison Lee 13                4) Shirley Wang 13              
                 35.43      1:18.92 (43.49)
        1:53.48 (34.56)     2:23.85 (30.37)
  7 ESWIM  'D'                    2:20.32    2:25.83   363   12  
     1) Emilie Roy 13                 2) Daisy Chan 13                
     3) Zoe Majic 13                  4) Nancy-Paris Rosen 13         
                 36.52      1:18.63 (42.11)
        1:54.50 (35.87)     2:25.83 (31.33)
  8 MAC  'C'                      2:36.16    2:31.74   322    9  
     1) Alison Lee 14                 2) Sogol Sagharichin 13         
     3) Nikita Sarrafpour Habibi 13   4) Yuki Zuo 13                  
                 41.76      1:23.69 (41.93)
        2:00.98 (37.29)     2:31.74 (30.76)
  8 NYAC  'D'                     2:28.67    2:31.74   322    9  
     1) Mattise Ng 14                 2) Nicole Kim 13                
     3) Maleah Gill 14                4) Keira Holland 14             
                 39.03      1:25.19 (46.16)
        2:00.01 (34.82)     2:31.74 (31.73)
 10 MAC  'B'                      2:23.76    2:32.74   316    7  
     1) Giulia Allan 14               2) Nicole Jeyanathan 13         
     3) Maddie Jong 13                4) Sarah Alvarado 13            
                 36.02      1:21.03 (45.01)
        2:01.17 (40.14)     2:32.74 (31.57)
 11 SLSC  'A'                     2:35.76    2:33.30   312    6  
     1) Sahana Fisher 13              2) Aicha Gharib 13              
     3) Maelle Dubreuil 13            4) Sofya Mishchenko 13          
                 42.20      1:22.65 (40.45)
        1:56.74 (34.09)     2:33.30 (36.56)
 12 NYAC  'E'                     2:33.13    2:39.80   275    5  
     1) Maeve Pestonji 13             2) Yasmin Asadi 13              
     3) Mikah Rubin 13                4) Charlotte Chen 13            
                 39.46      1:26.49 (47.03)
        2:03.35 (36.86)     2:39.80 (36.45)
 13 MAC  'D'                      2:55.40    2:43.37   258    4  
     1) Tanya Stoyanova 13            2) Ellie Cheong 13              
     3) Lisa Kasyanenko 13            4) Coco Luo 13                  
                 44.55      1:26.38 (41.83)
        2:06.80 (40.42)     2:43.37 (36.57)
 14 TSC  'A'                      2:39.97    2:43.83   256    3  
     1) Clara Hudacin 14              2) Natasha James 13             
     3) Anika Grieve 13               4) Audrey Snel 14               
                 35.99      1:23.90 (47.91)
        2:08.20 (44.30)     2:43.83 (35.63)
 -- MAC  'A'                      2:15.28         DQ        
     1) Natalie Stokes 13             2) Katherine Lee 13             
     3) Victoria Chow 14              4) Kathryn Wu 14                
                 33.83      1:13.13 (39.30)
        1:47.50 (34.37)          DQ (29.15)
 
                     Combined Team Scores - Through Event 57                      
 
  1. Etobicoke Swimming               3594   2. North York Aquatic Club          1529
  3. Markham Aquatic Club             1455   4. Toronto Swim Club                 407
  5. Sudbury Laurentian Swim Club      119   6. Hearst Phoenix Swim Team           96
  7. Cobra Swim Club                    41   8. Whitby Dolphins Swim Club          30
  9. Cricket Currents Swim Team          6  10. York Swim Club                      5