Etobicoke Swim Club 
               2017 Trillium Cup - 2017-12-07 to 2017-12-10                
 
 Event 39  Girls 10 & Under 50 SC Meter Butterfly
=========================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals  FINA Points
=========================================================================
  1 Sylvia Statkevi  10 ESWIM               35.29      33.93   370   15  
  2 Maggie Shackell  10 NYAC                37.02      34.15   363   11  
  3 Emma Pobol        9 ESWIM               40.54      37.19   281    7  
  4 Keena Richard    10 SLSC                41.57      40.03   225    5  
  5 Sarah Gao        10 MAC                 47.81      41.73   199    4  
  6 Khadija Gharib   10 SLSC                44.03      43.93   170    3  
  7 Grace Uy         10 NYAC                42.43      44.52   164    2  
  8 Victoria Sun     10 MAC                 49.45      44.79   161    1  
  9 Luna Guo         10 MAC                 50.92      46.49   144  
 10 Brianna Mohamma  10 MAC               1:02.92      47.25   137  
 11 Olivia Johnson   10 WD                  51.37      47.54   134  
 12 Harper Lipton    10 NYAC                48.25      48.15   129  
 13 Rebecca Alterma  10 NYAC                47.51      48.47   127  
 14 Ashley Zeidel    10 CCST                49.78      48.85   124  
 15 Wingcy Wong      10 MAC               1:00.00      49.16   121  
 16 Avery Gilchrist  10 WD                  53.07      49.19   121  
 17 Michelle Ho       9 MAC               1:00.00      49.55   119  
 18 Arina Golygina   10 CCST                   NT      50.17   114  
 19 Elsie Zhang       9 MAC               1:00.00      51.18   108  
 20 Sophia Halldors  10 NYAC                55.08      51.23   107  
 21 Ana Mancic        9 ESWIM             1:20.55      52.54    99  
 22 Delaney LeBlanc  10 TSC                 52.00      54.90    87  
 23 Julianne Dias    10 ESWIM             1:05.44      54.93    87  
 24 Siena Giamberar   9 NYAC                59.43      55.77    83  
 25 Cassia Giagkou   10 NYAC              1:00.04      56.51    80  
 26 Zabrina Zhang     8 NYAC                52.92      56.91    78  
 27 Valentina Perez   9 ESWIM             1:19.77      57.55    76  
 28 Audrey Wu        10 MAC               1:00.00      57.99    74  
 29 Allison Zhao     10 TSC               1:00.44      58.96    70  
 30 Niki Devane      10 MAC               1:00.00    1:01.33    62  
 31 Sofia Kurmally    9 ESWIM             1:15.55    1:03.51    56  
 32 Cassandra Cesco   9 ESWIM             1:12.50    1:05.16    52  
 33 Alexia Leung      7 ESWIM             1:20.65    1:11.13    40  
 34 Sophia Kelton     9 ESWIM             1:15.55    1:15.09    34  
 35 Savya Barhat      8 WD                1:32.87    1:20.14    28  
 -- Olivia Taylor    10 ESWIM             1:30.55         DQ        
 -- Sarableen Kaur   10 ESWIM             1:11.33         DQ        
 -- Sasha Bouffard   10 SLSC              1:09.12         DQ        
 
                 Combined Team Scores - Through Event 39                 
 
  1. Etobicoke Swimming               2206   2. Markham Aquatic Club              917
  3. North York Aquatic Club           883   4. Toronto Swim Club                 240
  5. Sudbury Laurentian Swim Club       72   6. Cobra Swim Club                    41
  7. Hearst Phoenix Swim Team           40   8. York Swim Club                      5
  8. Whitby Dolphins Swim Club           5