Etobicoke Swim Club 
               2017 Trillium Cup - 2017-12-07 to 2017-12-10                
 
 Event 31  Girls 10 & Under 50 SC Meter Breaststroke
=========================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals  FINA Points
=========================================================================
  1 Maya Bezanson    10 ESWIM               41.32      40.27   365   15  
  2 Sylvia Statkevi  10 ESWIM               43.23      40.61   356   11  
  3 Ava Arhontoudis   9 NYAC                49.65      47.51   222    7  
  4 Harper Lipton    10 NYAC                49.16      47.83   218    5  
  5 Victoria Sun     10 MAC                 54.88      49.10   201    4  
  6 Luna Guo         10 MAC                 56.47      49.97   191    3  
  7 Amelie Robichau   9 ESWIM               54.43      50.47   185    2  
  8 Siena Giamberar   9 NYAC                54.38      51.54   174    1  
  9 Brianna Mohamma  10 MAC                 55.43      52.68   163  
 10 Allie Wilson     10 TSC                 53.83      52.70   163  
 11 Ashley Zeidel    10 CCST                53.37      52.74   162  
 12 Hannah Swinnert  10 TSC                 54.44      53.17   158  
 13 Isabelle Matthe  10 CCST                51.34      53.65   154  
 14 Olivia Johnson   10 WD                  59.84      54.35   148  
 15 Sydney Clarke    10 NYAC                57.94      54.78   145  
 16 Arina Golygina   10 CCST                56.36      54.81   145  
 17 Sara Perme       10 TSC               1:01.91      54.96   143  
 18 Rachel Mednick   10 MAC                 56.75      55.11   142  
 19 Ashley Wilkie     9 MAC                 55.46      55.35   140  
 20 Taneesha Asher    9 WD                1:01.36      55.86   137  
 21 Eliana Hauser-K  10 NYAC                55.86      56.31   133  
 22 Aynsley Grant    10 TSC                 58.28      56.68   131  
 23 Amy Chai          9 MAC                 57.05      56.80   130  
 24 Katie Butcher    10 MAC                 56.54      57.11   128  
 25 Anna Yu           9 NYAC                55.64      57.15   127  
 26 Sascha Board     10 TSC                 56.24      57.29   127  
 27 Hayley Clancy    10 WD                1:01.24      57.45   125  
 28 Cassia Giagkou   10 NYAC                57.43      57.90   123  
 29 Julia Rishor     10 TSC               1:02.86      58.49   119  
 30 Madeline Thomas  10 WD                1:15.00      58.95   116  
 31 Audrey Platteel  10 TSC                 57.91      59.07   115  
 32 Zabrina Zhang     8 NYAC                58.24      59.71   112  
 33 Ireland Butler   10 TSC               1:13.14    1:00.48   107  
 33 Aislinn McPhedr  10 WD                  59.30    1:00.48   107  
 35 Sarah Botha      10 NYAC              1:04.43    1:01.66   101  
 36 Rowan Baglole     9 WD                1:05.07    1:01.73   101  
 37 Kate Dentinger   10 WD                1:01.80    1:03.45    93  
 38 Amelie Box       10 TSC               1:04.63    1:05.07    86  
 39 Olivia Taylor    10 ESWIM             1:15.55    1:06.46    81  
 40 Tayissa Gallant  10 WD                1:09.48    1:09.33    71  
 41 Anita Tran       10 MAC               1:08.49    1:11.28    65  
 42 Robin Lysne       9 NYAC              1:07.66    1:11.83    64  
 43 Melinda Behagg    9 WD                1:13.17    1:15.11    56  
 44 Zoe Tomory        8 ESWIM             1:17.71    1:16.00    54  
 45 Stephanie Bodog  10 ESWIM             1:35.50    1:18.02    50  
 46 Angeline Audoin  10 TSC               1:04.49    1:18.48    49  
 47 Sophie Agnew      9 ESWIM             1:28.10    1:22.10    43  
 48 Genevieve Lacou   8 WD                1:33.73    1:25.91    37  
 -- Allison Zhao     10 TSC               1:05.00         DQ        
 -- Emily Smith       9 TSC               1:16.82         DQ        
 
                 Combined Team Scores - Through Event 31                 
 
  1. Etobicoke Swimming               1960   2. Markham Aquatic Club              838
  3. North York Aquatic Club           743   4. Toronto Swim Club                 164
  5. Cobra Swim Club                    41   6. Hearst Phoenix Swim Team           40
  7. Sudbury Laurentian Swim Club       37   8. York Swim Club                      5
  8. Whitby Dolphins Swim Club           5