Etobicoke Swim Club 
               2017 Trillium Cup - 2017-12-07 to 2017-12-10                
 
 Event 18  Boys 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
==================================================================================
    Team                             Seed     Finals  FINA Points
==================================================================================
  1 ESWIM  'A'                    1:46.97    1:45.88   474   30  
     1) Matthew Glazer 14             2) Tristan Sieluzycki 13        
     3) Luca Marra 13                 4) Charlie Kwinter 13           
                 26.42        53.39 (26.97)
        1:20.50 (27.11)     1:45.88 (25.38)
  2 ESWIM  'B'                    1:50.97    1:50.87   413   25  
     1) Ramsey Farah 14               2) Kevin Chau 14                
     3) Keith Tran 13                 4) Daniel Masoumi Rad 14        
                 27.43        54.94 (27.51)
        1:22.21 (27.27)     1:50.87 (28.66)
  3 MAC  'A'                      1:54.13    1:58.36   339   20  
     1) Ethan Abbatangelo 14          2) Ryan Lee 14                  
     3) Xander Danos 13               4) Brigham Ryan 13              
                 28.47        58.71 (30.24)
        1:28.77 (30.06)     1:58.36 (29.59)
  4 ESWIM  'C'                    1:58.17    1:59.85   327   18  
     1) Winters Xia 13                2) Michael Rup 13               
     3) Ethan Di Pietro 14            4) Vladislav Romanenko 13       
                 30.69      1:00.69 (30.00)
        1:30.49 (29.80)     1:59.85 (29.36)
  5 ESWIM  'D'                    2:00.69    1:59.97   326   16  
     1) Fabio Curro 14                2) Griffin Brock 13             
     3) Robert Flaim 14               4) Advay Bhale 13               
                 30.14      1:00.31 (30.17)
        1:30.15 (29.84)     1:59.97 (29.82)
  6 TSC  'A'                      2:06.00    2:08.06   268   14  
     1) Vitaliy Feoktistov 14         2) Steve Lu 14                  
     3) Ojas Mehta 14                 4) Leo Causley-Bennett 13       
                 30.05      1:03.71 (33.66)
        1:37.64 (33.93)     2:08.06 (30.42)
 -- ESWIM  'E'                    2:04.25         DQ        
     1) Lazar Mancic 13               2) Aditya Ghosh 14              
     3) Adesh Ghosh 14                4) Andrew Ciddio 13             
                 30.39      1:04.11 (33.72)
        1:36.43 (32.32)          DQ (31.05)
 
                     Combined Team Scores - Through Event 18                      
 
  1. Etobicoke Swimming               1491   2. Markham Aquatic Club              670
  3. North York Aquatic Club           596   4. Toronto Swim Club                  91
  5. Cobra Swim Club                    41   6. Hearst Phoenix Swim Team           34
  7. Sudbury Laurentian Swim Club       27   8. York Swim Club                      5