Etobicoke Swim Club                                   18/12/2021 - 1:59 PM
          ESWIM RTR December In-House - 16/12/2021 to 19/12/2021           
 
 Event 53  Girls 12 & Under 100 SC Meter IM
=========================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals       Points 
=========================================================================
  1 Baigent, Alice   12 ESWIM             1:26.74    1:23.94         20  
                 38.00      1:23.94 (45.94)
  2 Vorobieva, Dash  12 ESWIM             1:26.57    1:24.07         17  
                 37.94      1:24.07 (46.13)
  3 Sulstarova, Jon  12 ESWIM             1:31.12    1:24.33         16  
                 36.50      1:24.33 (47.83)
  4 Salisny, Gwynet  11 ESWIM             1:29.13    1:26.74         15  
                 40.99      1:26.74 (45.75)
  5 Lee, Emily       10 ESWIM             1:33.99    1:30.93         14  
                 42.76      1:30.93 (48.17)
  6 Mazur, Julia     10 ESWIM             1:44.76    1:35.59         13  
                 44.60      1:35.59 (50.99)
  7 McChesney, Mila  10 ESWIM             1:50.67    1:37.96         12  
                 45.15      1:37.96 (52.81)
  8 Mercuri, Casey   10 ESWIM             1:39.43    1:38.87         11  
                 46.08      1:38.87 (52.79)
  9 Sherwin, Ainsle  12 ESWIM             1:44.44    1:42.61          9  
                 47.55      1:42.61 (55.06)
 10 Huska, Adriana   10 ESWIM             1:47.49    1:42.85          7  
                 50.80      1:42.85 (52.05)
 11 Strevel, Lauren  10 ESWIM             1:47.37    1:46.81          6  
                 49.99      1:46.81 (56.82)
 12 Sharma, Aashi    12 ESWIM             1:49.66    1:47.39          5  
                 53.45      1:47.39 (53.94)
 13 Hinova, Emily    12 ESWIM             1:53.57    1:52.46          4  
                 53.38      1:52.46 (59.08)
 14 Messina, Elena   10 ESWIM             1:59.62    1:59.42          3  
                 55.09    1:59.42 (1:04.33)
 15 Nair, Nikita     11 ESWIM             2:18.81    2:01.89          2  
                 58.50    2:01.89 (1:03.39)
 16 Bosa, Viola      11 ESWIM             2:09.71    2:02.75          1  
                 59.46    2:02.75 (1:03.29)
 17 Chhabra, Janvi   10 ESWIM             2:00.00    2:08.67        
               1:07.21    2:08.67 (1:01.46)
 18 Jayaraman, Asha  10 ESWIM             2:17.63    2:16.51        
               1:12.87    2:16.51 (1:03.64)
 19 Grant, Emma       9 ESWIM             2:28.35    2:19.89        
               1:08.75    2:19.89 (1:11.14)
 -- Petrusevski, Pa  12 ESWIM             2:14.80         DQ        
               1:03.75         DQ (1:07.10)
 -- Atkin, Rachel    10 ESWIM             2:00.00         DQ        
               1:14.21         DQ (1:17.67)
 -- Trehan, Aanya    11 ESWIM             1:55.04         DQ        
                 51.25           DQ (58.65)
 -- Boldyrev, Alice   8 ESWIM             1:58.63         DQ        
                 50.51           DQ (56.39)
 
                 Combined Team Scores - Through Event 53                 
 
  1. Etobicoke Swimming                192